Doctor Smile SIMPLER - laser diodowy

  • Cena:

    17.400 zł   15.900 zł

Doctor Smile SIMPLER - lasaer dioodwy firmy Lambda.

Jeden z najnowszych modeli ldo tkanek miękkich, lini laserów stomatologicznych Doctor Smile producenta firmy Lambda. Bardzo prosty niewielkich rozmiarów laser cechuje bardzo łatwa i intuicyjna obsługa. Dotykowy panel sterujący pozwala na swobodny wybór trybu pracy:
    - endodoncja,
    - periodontologia,
    - chirurgia,
    - terapia, 
    - implantologia, 
    - wybielanie.

Zastosowany w laserze system TOP

(Tissue Optimized Pulsing) Configuration pozwala operatorowi na łatwą kontrolę wiązki laserowej dla trzech biotypów tkanek miękkich: włóknistej, normalnej i ziarniny. Dzięki konfiguracji TOP optymalizujemy cięcie i efekt koagulacji, osiągamy brak bólu, brak krwawienia oraz  szybką regenerację.

Standardowo laser dostarczany jest o mocy 7 Watt. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość upgradu mocy lasera nawet do 12 Watt. Laser Simpler dostarczany jest ze specjalną rękojeścią i tipami do leczenia chirurgicznego oraz do wybielania używając w tym celu małej nakładki do pojedynczych zębów lub nakładki obejmującej całe łuki zębowe. Długośc fali 980 nm, którą mozna regulować.

W zestawie: urządzenie, zestaw akcesoriów, pedał, 3x okulary ochronne, zasilacz, światłowód, nasadka do wybielnia z żelem.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
Invalid Input

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 693 444 846
+ 515 200 117
+ 881 576 000

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul.Uniwersytecka 2/4
90-137 Łódź, Poland

Telefon: 42 678 07 07

Mobile: 515 200 119

Fax: 42 678 07 07

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.