Z dumą prezentujemy Państwu nowy katalog produktów firmy Refine Medical.
  W sobotę mieliśmy przyjemność powitać kolejnych uczestników w naszej nowej sali szkoleniowej. Tym razem dr Mateusz Szkliniarz z firmy KaVo Polska przeprowadził szkolenie „Diagnostyka RTG w endodoncji”.
W piątek w naszej nowej siedzibie odbył się kolejny warsztat praktyczny „Stomatologia mikroskopowa na co dzień” przeprowadzony przez dr n. med. Macieja Mikołajczyka z firmy KaVo Polska.
  Rzeczy z pozoru trudne i niemożliwe często zniechęcają do podjęcia wyzwania. Firma Promedus po raz kolejny udowodniła, że „cuda” się zdarzają. Wystarczy trochę wiary w powodzenie sprawy, upartość w dążeniu do celu i dobry plan.  
Jako partner firmy MELAG z ogromną przyjemnością przekazujemy Państwu wiadomość o powstaniu niezwykle innowacyjnego produktu – CARECLAVE 4 in 1
Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do przeczytania wywiadu z Panem Maciejem Mosiołek, prezesem firmy Promedus sp. z o.o. Jest to 15-letnia historia firmy, która pokazuje jak trudne były początki i jak zapowiada się przyszłość.Wywiad właśnie ukazał się w grudniowym wydaniu Magazynu Stomatologicznego, jego lektura jest doskonałą okazją, żeby poznali nas…
    Zapraszamy do zapoznania się z nowym narządziem do profesjonalnej prezentacji urządzeń - Showroom KaVo Imaging dla pantomografów 2D i 3D.
  W sobotę w nowej siedzibie Naszej firmy odbył się warsztat praktyczny „Endodoncja w powiększeniu mikroskopowym” przeprowadzony przez dr n. med. Macieja Mikołajczyka.

Promocje:

Katalog Promedus - oferta promocyjna wiosna/lato 2021

Katalog Promedus - oferta promocyjna wio…

  Najnowsze wydanie Katalogu Stomatologicznego Promedus z wszystkimi promocjami 2021

Czytaj więcej
Unity KaVo, mikroskopy Leica: promocje marzec-kwiecień 2021

Unity KaVo, mikroskopy Leica: promocje m…

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowaszą gazetką promocyjną na początek...

Czytaj więcej
Promedus OUTLET - wyprzedaż sprzętu wystawowego

Promedus OUTLET - wyprzedaż sprzętu wy…

Wyprzedaż sprzętu stomatologicznego wystawowego, magazynowego i używanego

Czytaj więcej
logo partnerzy
 
 

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.