W zeszły piątek mieliśmy przyjemność gościć zaproszonych dealerów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Dzień upłynął nam pod znakiem intensywnego i merytorycznego szkolenia, prowadzonego przez ekspertów w dziedzinie unitów stomatologicznych KaVo: P. Ławniczaka, G. Gontarka oraz Z. Kantykę.
Promedus miał szczególną przyjemność uczestniczyć w niesamowitym wydarzeniu w siedzibie firmy MELAG w Berlinie. To wyjątkowe spotkanie, pełne wiedzy, nowości i inspirujących rozmów, które na długo pozostaną w naszej pamięci.
W dniu 11 Maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XI Ogólnopolskiej Konferencji Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2024 w Łodzi. Wydarzenie zgromadziło higienistki i asystentki stomatologiczne z całego kraju, oferując bogaty program wykładów, warsztatów i prezentacji. Nasz udział podczas konferencji był wyjątkową okazją do zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań marki REFINE, takich jak…
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Uczestnikom za udział w niezwykłym trzydniowym wydarzeniu "Premiery w Promedus". Wasza obecność sprawiła, że nasze spotkanie było nie tylko pełne nowości, inspiracji i nauki, ale także niezwykle wartościowe dzięki Waszemu zaangażowaniu i aktywnemu udziałowi. Podczas naszego wydarzenia mieliście okazję zapoznać się z najnowszymi innowacjami i rozwiązaniami…
Zapraszamy Cię na niezwykłe trzydniowe wydarzenie „Premiery w Promedus”, które odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2024 roku w siedzibie Promedus przy ulicy Janosika 135 w Łodzi. To będzie czas pełen nowości, inspiracji, nauki i nowych możliwości.
Promedus kolejny raz sponsorem Ogólnopolskiej Konferencji Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2024.
Targi w Łodzi tworzą niepowtarzalną okazję do spotkań profesjonalistów z zakresu weterynarii jak i specjalistów od nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych rozwiązań, które są wykorzystywane w gabinetach i klinikach.
  Rozpocznij wiosnę z uśmiechem i zanurz się w fascynującym świecie stomatologii podczas „Wiosennych Drzwi Otwartych” w Promedus! Zapraszamy Cię serdecznie na trzy dni pełne inspiracji, nauki i nowych możliwości, które odbędą się w dniach 21-23 marca 2024 roku w naszej siedzibie przy ulicy Janosika 135 w Łodzi.

Promocje:

Katalog Stomatologiczny Promedus wiosna-lato 2024

Katalog Stomatologiczny Promedus wiosna-…

  Odkryj świat stomatologii z najnowszym Katalogiem Stomatologicznym Promedus na sezon...

Czytaj więcej
Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limitowana 2024

Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limi…

Planmeca Compact™ i Classic - Edycja Limitowana na rok 2024...

Czytaj więcej
Unity stomatologiczne VITALI - wiosenna promocja

Unity stomatologiczne VITALI - wiosenna …

  Najwyższej kalsy unity stomatologiczne marki VITALI  V8 TOUCH oraz T5 EVO PLUS 4.0. ...

Czytaj więcej
DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pantomografy i inne urządzenia

DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pa…

Nie musisz długo czekać by wkrótce mieć swój unit stomatologiczny...

Czytaj więcej
Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limitowana 2023

Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limi…

Planmeca Compact™ i Classic - Edycja Limitowana już w sprzedaży...

Czytaj więcej
Łódź melag Euronda, Leica, Promotal, Midmark, Ritter. FourTek, REFINE
 
 

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17