Stomatologia

Stomatologia

W ofercie Promedus dla stomatologii szeroki wybór unitów stomatologicznych, autoklawów, sprzętu do sterylizacji oraz do radiologii najbardziej renomowanych marek. Oprócz doskonałych produktów służymy wiedzą i doświadczeniem. Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe oraz techniczne.


Unity Stomatologiczne

Unity Stomatologiczne

Oferujemy unity stomatologiczne renomowanych firm: VITALI - wyłączność w Polsce, KaVo - certyfikowany dystrybutor, Fedesa oraz DCI Edge. Polecamy niezawodne unity stomatologiczne gwarantujące komfort pracy, bezpieczeństwo i przede wszystkim sukces w praktyce stomatologicznej! Wybierz odpowiedni unit stomatologiczny do Twojego gabinetu.

Sprawdź produkty »
Autoklawy

Autoklawy

Zapewniamy szeroki wybór autoklawów stomatologicznych i medycznych klasy B najlepszych marek jak Euronda Pro System oraz MELAG – które zapewniają kompleksowe wyposażenie gabinetu w urządzenia do pełnego procesu sterylizacji, Midmark – autoklaw medyczny z dużą komorą idealny dla wielostanowiskowych klinik i szpitali, Prestige Classic – małe autoklawy laboratoryjne, stołowe. Znajdź rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.

Sprawdź produkty »
Akcesoria do sterylizacji

Akcesoria do sterylizacji

Szeroka gama produktów firmy Euronda, która jest numerem 1 w sterylizacji pozwala kompleksowo wyposażyć sterylizatornię gabinetu stomatologicznego i medycznego. W ofercie znajdują się autoklawy stomatologiczne, medyczne, kosmetyczne, zgrzewarki, termodezynfektory, system dokumentacji i zapisu parametrów cykli, drukarki etykiet, uzdatnianie wody. Wybierz odpowiedni zestaw do Twojego gabinetu.

Sprawdź produkty »
Radiologia Pantomografy 2D

Radiologia Pantomografy 2D

Oferujemy pantomografy wiodących na rynku marek: VATECH, KAVO. Sprawdzone rozwiązania, nowoczesne technologie i przede wszystkim doskonała jakość zdjęć pozwoli na komfort pracy i wiarygodne rezultaty. Pantomografia i cefalometria dają ogromone możliwości diagnostyczne w stomatologi, które dzięki pantomografom Vatech i KaVo są w zasięgu ręki. Wybierz odpowiedni pantomograf do Twojego gabinetu.

Sprawdź produkty »
Radiologia pantomografy 3D

Radiologia pantomografy 3D

Oferujemy pantomografy i tomografy wiodących na rynku marek: YOSHIDA, KAVO, VATECH. Sprawdzone rozwiązania, nowoczesne technologie i przede wszystkim doskonała jakość zdjęć pozwoli na wiarygodne rezultaty. Doskonała diagnostyka w implantologii to oprogramowanie Invivo6 do badań 3D dla pantomografów KaVo, czy Ez3D-i dla apartów Vatech. Wybierz odpowiedni pantomograf 3D do Twojego gabinetu.

Sprawdź produkty »
RTG Punktowe i Radiografia

RTG Punktowe i Radiografia

Aparaty rtg punktowe, radiografie cyfrowe rvg, skanery płytek fosforowych wiodących firm: KaVo, Midmark. Sprawdzone rozwiązania, nowoczesne technologie i doskonała jakość zdjęć rentgenowskich pozwoli na komfort pracy i wiarygodne rezultaty. Promedus instaluje stomatologiczne system cyfowe w stomatologi od 2005 roku. Wybierz odpowiedni zestaw rtg i rvg do Twojego gabinetu.

Sprawdź produkty »
Mikroskopy i Lasery

Mikroskopy i Lasery

Odpowiadamy na potrzeby nowoczesnych gabinetów stomatologicznych oferując mikroskopy stomatologiczne do pracy w powiększeniu Leica M320 oraz lasery diodowe do pracy z tkanką miękką,  a także laser diagnostyczny KaVo DIAGNOcam – kamera do wykrywania próchnicy bez użycia promieni RTG. Mikroksop stomatologiczny Leica M320 jest najchętniej wybieranym mikroskopem przez stomatologów na świecie.

Sprawdź produkty »
Sprężarki i Pompy Ssące

Sprężarki i Pompy Ssące

Urządzenia, których nie widać, a od których zależy ciągłość wydajnej pracy w gabinecie. Oferujemy sprawdzone sprężarki stomatologiczne, pompy ssące, separatory amalgamatu do pracy z unitem stomatologicznym włoskiego producenta FourTek. Oferta jest bogata i potrafi zaspokoić nawet najbardziej wymagające gabinety stomatologiczne wielostanowiskowe. Promedus wyłączny dystrybutor w Polsce od 2007 roku.

Sprawdź produkty »
Drobny Sprzęt

Drobny Sprzęt

Drobny sprzęt, ale wielce przydatny w codziennej praktyce każdego stomatologa. Proponujemy szeroki wybór kamer wewnątrzustnych, lamp polimeryzacyjnych, endometrów, skalerów piezoelektrycznych, końcówek stomatologicznych, piaskarek, wstrząsarek, fizjodyspenserów, urządzeń do piezochirurgii, asystorów i wiele innych urządzeń stomatologicznych.

Sprawdź produkty »
Produkty Archiwalne

Produkty Archiwalne

Produkty archiwalne zostały wycofane z produkcji lub naszej oferty. Promedus może zapewnić urządzenia zamienne tych produktów oraz świadczyć usługi serwisowe.

Sprawdź produkty »
bitmap2
logo partnerzy

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17