serwis

Promedus Serwis - powierz swój sprzęt profesjonalistom

 

Praca stomatologa jest niezwykłym stopniu uzależnione od różnego rodzaju urządzeń. Pozwalają one zaoszczędzić czas, zwiększają precyzję i skuteczność wykonywanych usług. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego sprzętu, który przede wszystkim musi spełniać określoną specyfikację, ale także być trwały i niezawodny.

Niezmiernie ważna jest także obsługa serwisowa. Pozwala ona zdecydowanie wydłużyć żywotność urządzeń. Serwis urządzeń stomatologicznych jest niezmiernie istotną i potrzebną metodą na zwiększenie efektywności pracy. W gabinetach dentystycznych wykorzystywane są zaawansowane urządzenia. Uszkodzenie jednego elementu może spowodować uniemożliwienie pracy całego układu.

Należy także pamiętać o corocznych przeglądach technicznych. Podczas takiej kontroli inżynier serwisu Promedus sprawdza poprawność działania wszystkich newralgicznych elementów w urządzeniu zgodnie z zaleceniami producenta. Niezwykle istotną sprawą jest aby taki przegląd techniczny przeprowadzał autoryzowany serwis sprzętu stomatologicznego producenta danego urządzenia, taki jaki posiada firma Promedus Łódź. Dzięki temu użytkownik ma gwarancję, że usługa zostanie wykonana rzetelnie, a części użyte do serwisu są częściami oryginalnymi. Taki przegląd pozwala na wcześniejsze wykrycie drobnych usterek, które w dłuższym okresie czasu mogą doprowadzić do większej awarii autoklawu i przymusowego przestoju gabinetu z powodu braku sprawnego sprzętu stomatologicznego.

 

Regularne serwisowanie urządzeń medycznych gwarantuje sprawność i niezawodność, która przekłada się na jakość wykonywanych usług. Należy pamiętać o corocznych przeglądach z wpisem do paszportu technicznego zgodnie z wymogami SANEPIDU. Dbamy, aby nasze usługi były wykonywane jak najlepiej, gwarantujemy wykorzystywanie oryginalnych części, a nasi pracownicy są ciągle szkoleni przez producentów by sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Polecam Promedus Serwis Łódź

 

Jakość potwierdzona doświadczeniem

Maciej Mosiołek, prezes zarządu

 

 

Serwis sprzetu stomatologicznego i medycznego Promedus 2022

 

 

Zgłoszenie serwisowe

Serwis

E-mail: serwis@promedus.pl

Telefon zgłoszenia: 515 200 117

Telefony komórkowe:
Autoklawy i sterylizacja:
515-155-617


Unity stomatologiczne:
881-576-000
Aparaty rtg i rvg, pantomografy 2D i 3D:
693-444-846
Sprężarki, pompy i pozostały sprzęt:
515-155-618

Zachęcamy do skorzystania z formularza do składania zgłoszeń serwisowych.


Dane zgłaszającego

(*) pole obowiązkowe

Podaj nazwę firmy
Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
podaj ulicę i numer domu
Podaj kod pocztowy
Podaj poprawną miejscowość

Informacje dodatkowe

Invalid Input
Proszę podać rodzaj sprzętu
Proszę wybierz producenta
Możesz opisać tutaj usterkę.
Aby wysłać do nas dane musisz wyrazić zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z RODO.
Podaj poprawne zabezpieczenie antyspamowe.
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17