firma

O firmie Promedus sp. z o.o.

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi z siedzibą na ul. Uniwersyteckiej 2/4. Inauguracją na rynku stomatologicznym były targi CEDE 2005. Pracownicy firmy posiadają natomiast ponad 25 letnie doświadczenie w branży stomatologicznej i podlegają systematycznym szkolenią aby zapewnić jak najlepszą obsługę sprzedażową i serwisową. Promedus swoim zasięgiem działności obejmuje całą Polskę. Z każdym rokiem oferta rozszerza się o kolejne marki nowoczesnych urządzeń. W Maju 2020 zmieniliśmy siedzibę z okazji naszego 15-lecia na ul. Janosika 135 w Łodzi.

W styczniu 2009 roku otworzyliśmy się na rynek medyczny oferując profesjonalny sprzęt ginekologiczny i medyczny jak fotele: ginekologiczne , urologiczne , dermatologiczne , laryngologiczne, medyczne , zabiegowe firmy: Midmark , Ritter, Promotal. Jak również: lampy zabiegowe, chirurgiczne, leżanki i inne akcesoria.

Sprzedawany przez Promedus sprzęt stomatologiczny, medyczny i sprzęt ginekologiczny, czy wterynatyjny objęty jest naszą własną opieką serwisową. Jest to element odróżniający Promedus od firm, które prowadzą tylko sprzedaż, nie prowadzących włanego serwisu. Profesjonalny serwis w połączeniu z okresowymi przeglądami technicznymi zapewnia ciągłość pracy urządzeń.

Firma Promedus posiada zgodę wydaną przez Polską Agencję Atomistyki (PAA zezwolenie nr D-23444)) na instalację, uruchomienie i szkolenie z zakresu urządzeń radiologicznych w gabinetach i klinikach weterynaryjnych.

Przed podjęciem decyzji o zakupie konsultujemy z klientami najbardziej optymalne wyposażenie wybieranych urządzeń, tak aby zapewnić jak najlepszy dobór wyposażenia zgodnie z potrzebami klientów. Prowadzimy również doradztwo w zakresie przygotowania miejsc i podłączeń pod przyszłe montaże.

Zachęcamy Państwa do spotkań indywidualnych połączonych z prezentacją sprzętu w Państwa gabinecie lub naszej nowej siedzibie przy ul. Janosika 135 w Łodzi.

Promedus nowa siedziba

Galeria zdjęć nowej siedziby Promedus 

Obecnie w ofercie posiadamy oraz zajmujemy się serwisem w Łodzi i całej Polsce poniżeszego sprzętu medycznego:

 • Unity stomatologiczne:   

        VITALI (wyłączność w Polsce), KaVo, Planmeca, Midmark

 • Autoklawy medyczne: 

       Euronda (wyłączność w Polsce), MELAG, Prestige Classic

 • Akcesoria do sterylizacji:
  zgrzewarki, destylarki, myjki ultradźwiękowe, termodezynfektory i osprzęt do sterylizacji: Euronda , MELAG
 • Aparaty RTG i radiografie rvg:
  Aparaty rtg punktowe oraz radiografia cyfrowa rvg: DEXIS, Planmeca, KaVo Imaging,Progeny, Gendex, Soredex 
 • Pantomografy i tomografy CBCT:
  Pantomografy cyfrowe 2D oraz tomografy 3D: DEXIS, Planmeca, KaVo Imaging, Vatech, Gendex, Soredex  
 • Mikroskopy stomatologiczne:
  Leica M320
 • Instrumenty do unitów:
  KaVo, NSK,
 • Sprężarki i pompy ssące:
  FourTek, Durr, Ekom
 • Kamery wewnatrzustne:
  TPC, KaVo, Gendex
 • Akcesoria stomatologiczne:
  Piaskarki, skalery, lampy polimeryzacyjne, endometry i inne: TPC, Woodpecker, Refine, stoliki zabiegowe STEDY i asystory Mixdent
 • Lampy zabiegowe:
  LID, Ritter, Promotal, Midmark
 • Fotele ginekologiczne i medyczne:
  Fotele ginekologiczne, urologiczne, dermatologiczne, medyczne, do pobrań krwi: Midmark, Ritter, Promotal

 Produkty prezentowane na stronie internetowej Promedus Sp.zo.o. są przeznaczone do sprzedaży i użycia tylko i wyłącznie przez uprawnione zawodowo podmioty opieki zdrowotnej, a sprzedaż jest realizowana tylko na zasadzie B2B.


 

Łódź melag Euronda, Leica, Promotal, Midmark, Ritter. FourTek, REFINE

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17