Radiologia pantomografy 3D

Radiologia pantomografy 3D

Oferujemy pantomografy i tomografy wiodących na rynku marek: KaVo Imaging, DEXIS, Planmeca. Sprawdzone rozwiązania, nowoczesne technologie i przede wszystkim doskonała jakość zdjęć pozwoli na wiarygodne rezultaty. Doskonała diagnostyka w implantologii to oprogramowanie DTX Studio do badań 3D dla pantomografów DEXIS  oraz Romexis dla pantomografów Planmeca. Wybierz odpowiedni pantomograf CBCT do Twojego gabinetu.


DEXIS pantomografy 3D

DEXIS pantomografy 3D

Marka DEXIS to światowy lider w dziedzinie cyfrowej radiologi oraz innowacyjnego oprogramowania diagnostycznego DTX Studio, łącząca główne marki obrazowania stomatologicznego, takie jak Gendexi-CATInstrumentariumSoredex aby oferować swoim klientom najwyższe standardy w każdej kategorii pantomografów z funkcją CBCT jak OP 3D, Op 3D LX oraz Op 3D Pro. Promedus jest autoryzowanym dystrybutorem i serwisem DEXIS w Polsce.

Sprawdź produkty »
Planmeca pantomografy 3D

Planmeca pantomografy 3D

Pantomografy do obrazowania 3D Planmeca to inteligentne i zaawansowane technologicznie rozwiązania dające krystaliczną jakość obrazu przy zachowaniu niskiej dawki promieniowania. Korekcja ruchu pacjenta, redukcja artefaktów czy usuwanie szumów wspierają w uzyskaniu najlepszych efektów w obrazowaniu CBCT. Planmeca jako pierwsza w branży opracowała połączenie trzech różnych danych 3D w jednym aparacie: obraz CBCT, zdjęcie twarzy i skan modelu 3D dla stworzenia wizualizacji wszystkich potrzeb klinicznych. Planmeca to także czwarty wymiar diagnostyki dzięki analizie ruchów szczęki w 3D - Jaw Motion.  

Sprawdź produkty »
KaVo pantomografy 3D

KaVo pantomografy 3D

Jako światowy lider w dostarczaniu sprzętu stomatologicznego dla dentystów, KaVo IMAGING połączyło siły z najbardziej renomowanymi producentami urządzeń RTG na świecie, takimi jak DEXIS, Gendex, Soredex, czy Instrumentarium, aby oferować swoim klientom najwyższe standardy w każdej kategorii pantomografów OP 3D oraz Op 3D Pro. Promedus autoryzowany dealer i serwis KaVo Polska.

Sprawdź produkty »
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17