Radiologia pantomografy 3D

Radiologia pantomografy 3D

Oferujemy pantomografy i tomografy wiodących na rynku marek: KaVo Imaging, DEXIS, Planmeca i Vatech. Sprawdzone rozwiązania, nowoczesne technologie i przede wszystkim doskonała jakość zdjęć pozwoli na wiarygodne rezultaty. Doskonała diagnostyka w implantologii to oprogramowanie Invivo6 i DTX Studio do badań 3D dla pantomografów KaVo i DEXIS, czy Ez3D-i dla apartów Vatech oraz Romexis dla pantomografów Planmeca. Wybierz odpowiedni pantomograf CBCT do Twojego gabinetu.


KaVo pantomografy 3D

KaVo pantomografy 3D

Jako światowy lider w dostarczaniu sprzętu stomatologicznego dla dentystów, KaVo IMAGING połączyło siły z najbardziej renomowanymi producentami urządzeń RTG na świecie, takimi jak DEXIS, Gendex, Soredex, czy Instrumentarium, aby oferować swoim klientom najwyższe standardy w każdej kategorii pantomografów OP 3D oraz Op 3D Pro. Promedus autoryzowany dealer i serwis KaVo Polska.

Sprawdź produkty »
Planmeca pantomografy 3D

Planmeca pantomografy 3D

Pantomografy do obrazowania 3D Planmeca to inteligentne i zaawansowane technologicznie rozwiązania dające krystaliczną jakość obrazu przy zachowaniu niskiej dawki promieniowania. Korekcja ruchu pacjenta, redukcja artefaktów czy usuwanie szumów wspierają w uzyskaniu najlepszych efektów w obrazowaniu CBCT. Planmeca jako pierwsza w branży opracowała połączenie trzech różnych danych 3D w jednym aparacie: obraz CBCT, zdjęcie twarzy i skan modelu 3D dla stworzenia wizualizacji wszystkich potrzeb klinicznych. Planmeca to także czwarty wymiar diagnostyki dzięki analizie ruchów szczęki w 3D - Jaw Motion.  

Sprawdź produkty »
DEXIS pantomografy 3D

DEXIS pantomografy 3D

Marka DEXIS to światowy lider w dziedzinie cyfrowej radiologi oraz innowacyjnego oprogramowania diagnostycznego DTX Studio, łącząca główne marki obrazowania stomatologicznego, takie jak KaVo Imaging, Gendex, i-CAT, Instrumentarium i SOREDEX. aby oferować swoim klientom najwyższe standardy w każdej kategorii pantomografów z funkcją CBCT jak OP 3D oraz Op 3D Pro. Promedus jest autoryzowanym dystrybutorem i serwisem DEXIS w Polsce.

Sprawdź produkty »
Vatech pantomografy 3D

Vatech pantomografy 3D

Największy producent urządzeń do radiologii na świecie, cieszy się ogromną popularnością wśród polskich lekarzy stomatologów, ortodontów i implantologów. Vatech to jakość na najwyższym poziomie, innowacyjność, elastyczne rozwiązania i rozsądne ceny. Promedus od 2007 roku instaluje pantomografy 3D Vatech z serii Pax w Polsce. Aktulanie najpopularnijeszym modelem jest aparat Pax-i 3D Smart Plus.

Sprawdź produkty »
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17