RTG Punktowe i Radiografia

RTG Punktowe i Radiografia

Aparaty rtg punktowe, radiografie cyfrowe rvg, skanery płytek fosforowych wiodących firm: VATECH, KAVO. Sprawdzone rozwiązania, nowoczesne technologie i doskonała jakość zdjęć rentgenowskich pozwoli na komfort pracy i wiarygodne rezultaty. Promedus instaluje stomatologiczne system cyfowe w stomatologi od 2005 roku. Wybierz odpowiedni zestaw rtg i rvg do Twojego gabinetu.


KaVo

KaVo

Jako światowy lider w dostarczaniu sprzętu radiologicznego dla dentystów, KaVo połączyło siły z najbardziej renomowanymi producentami urządzeń RTG na świecie, takimi jak Gendex, Soredex, czy Instrumentarium, aby oferować swoim klientom najwyższe standardy w każdej kategorii produktów rtg i rvg. Promedus autoryzowany dystrybutor KaVo Polska.

Sprawdź produkty »
Vatech

Vatech

Największy producent urządzeń do radiologii na świecie, cieszy się ogromną popularnością wśród polskich lekarzy stomatologów. Vatech to jakość na najwyższym poziomie, innowacyjność, elastyczne rozwiązania i rozsądne ceny. Promedus posiada 14 letnie doświadczenie w obsłudze cyfrowych systemów firmy Vatech w Polsce. 

Sprawdź produkty »
Gendex

Gendex

Oferuje wysokiej jakości urządzenia do obrazowania 2D i 3D. Łatwa i intuicyjna obsługa, oprogramowanie dające mnóstwo możliwości dla każdego specjalisty, dotykowe ekrany obsługi oraz zwarte i kompaktowe obudowy aparatów.

Od stycznia 2018 produky rtg Gendex są sprzedawane pod marką KaVo ImagingKaVo

Sprawdź produkty »
Midmark

Midmark

MIDMARK – sprawdzona i niezawodna technologia radiowizjografii cyfrowej. Midmark jako jedyny producent na świecie oprócz znakomitej jakości proponuje bardzo ergonomiczne rozwiązanie jakim jest radiografia wbudowana w ramię aparatu RTG. Najbardziej znany aparat rtg to Progeny Preva.

Sprawdź produkty »

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul.Uniwersytecka 2/4
90-137 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.