Autoklawy

Autoklawy

Zapewniamy szeroki wybór autoklawów stomatologicznych, medycznych i weterynaryjnych najlepszych marek jak Euronda oraz MELAG – które zapewniają kompleksowe wyposażenie gabinetu w urządzenia do pełnego procesu sterylizacji, MELAG Cliniclave – autoklawy medyczne z dużą komorą idealne dla klinik, szpitali i przychodni weterynaryjnych, Prestige Classic – małe autoklawy laboratoryjne. Znajdź rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie. Specjaliści Promedus mają ponad 20 letnie doświadczenie w dostarczaniu autoklawów medycznych do sterylizacji narzędzi.


Euronda autoklawy medyczne

Euronda autoklawy medyczne

Producent autoklawów Euronda zapewnia kompleksowe wyposażenie gabinetu medycznego, stomatologicznego, czy weterynaryjnego w autoklawy klasy B, dzięki którym zabezpieczymy prawidłowo cały proces sterylizacji. Euronda ProSystem tworzy nowoczesne i innowacyjne produkty. Autoklawy włoskiej produkcji to synonim bezpieczeństwa, komfortu pracy i niezawodności. Promedus autoryzowany importer i serwis fabryczny autoklawów Euronda w Polsce od 2005 roku.

Sprawdź produkty »
MELAG autoklawy medyczne

MELAG autoklawy medyczne

Melag zapewnia kompleksowe wyposażenie w autoklawy medyczne dzięki którym zabezpieczymy prawidłowo cały proces sterylizacji. Niemiecka firma MELAG to najpopularniejszy i największy producent autoklawów w Europie. Znany w Polsce od ponad 25 lat z niezawodnych autoklawów klasy B serii: PrimeLine, ProLine, Premium, Profi i Cliniclave. Promedus Łódź to autoryzowany importer i serwis autoklawów MELAG w Polsce.

Sprawdź produkty »
Prestige Sterylizatory

Prestige Sterylizatory

Sterylizatory parowe przeznaczone do gabinetów gdzie wymagana jest sterylizacja narzędzi: kosmetyka, podologia, salony tatuażu, weterynaria oraz laboratoria do sterylizacji np. podłoży mikrobiologicznych. Autoklawy laboratoryjne Prestige są intuicyjne w obsłudze i zapewniają automatyzację procesu sterylizacji przy jednoczesnej cichej pracy. Promedus jest autoryzywanym dystrybutorem Prestige w Polsce od 2005 roku.

Sprawdź produkty »
bitmap2
Łódź melag Euronda, Leica, Promotal, Midmark, Ritter. FourTek, REFINE

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17