Autoklawy

Autoklawy

Zapewniamy szeroki wybór autoklawów stomatologicznych i medycznych najlepszeych marek jak Euronda Pro System oraz MELAG – które zapewniają kompleksowe wyposażenie gabinetu w urządzenia do pełnego procesu sterylizacji, Midmark – autoklaw z dużą komorą idealny dla wielostanowiskowych klinik i szpitali, Prestige Classic – małe autoklawy stołowe, laboratoryjne.


Euronda

Euronda

Producent zapewnia kompleksowe wyposażenie gabinetu w autoklawy stomatologiczne, dzięki którym zabezpieczymy prawidłowo cały proces sterylizacji. Euronda Pro System jest numerem 1 w sterylizacji, tworzy nowoczesne i innowacyjne produkty. Synonim bezpieczeństwa, komfortu pracy i niezawodności to właśnie Euronda. Promedus wyłączny dystrybutor i serwis fabryczny autoklawów Euronda w Polsce.

Sprawdź produkty »
Melag

Melag

Melag zapewnia kompleksowe wyposażenie w autoklawy medyczne, dzięki którym zabezpieczymy prawidłowo cały proces sterylizacji. MELAG jest najpopularniejszym i największym producentem autoklawów w Europie. Synonim niezawodności to właśnie Melag, znany w Polsce od ponad 20 lat. Promedus autoryzowany importer i serwis fabryczny autoklawów MELAG w Polsce.

Sprawdź produkty »
Midmark

Midmark

Solidność, trwałość i wydajność to atuty produktów do sterylizacji firmy Midmark. Doskonałym przykładem jest autoklaw Midmark B60, do sterylizacji narzędzi dla każdej praktyki medycznej, wszędzie tam gdzie wymagana jest duża efektywność pracy w krótkim czasie: kliniki, szpitale.

Sprawdź produkty »
Prestige

Prestige

Angielski producent m.in. małych sterylizatorów przeznaczonych do wielu gabinetów gdzie wymagana jest sterylizacja narzędzi: kosmetyka, podologia, salony tatuażu oraz laboratoria do sterylizacji np. podłoży mikrobiologicznych.

Sprawdź produkty »
logo partnerzy

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 693 444 846
+ 515 200 117
+ 881 576 000

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul.Uniwersytecka 2/4
90-137 Łódź, Poland

Telefon: 42 678 07 07

Mobile: 515 200 119

Fax: 42 678 07 07

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.