Autoklawy

Autoklawy

Zapewniamy szeroki wybór autoklawów stomatologicznych i medycznych klasy B najlepszych marek jak Euronda Pro System oraz MELAG – które zapewniają kompleksowe wyposażenie gabinetu w urządzenia do pełnego procesu sterylizacji, Midmark – autoklaw medyczny z dużą komorą idealny dla wielostanowiskowych klinik i szpitali, Prestige Classic – małe autoklawy laboratoryjne, stołowe. Znajdź rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.


Euronda autoklawy

Euronda autoklawy

Producent zapewnia kompleksowe wyposażenie gabinetu w autoklawy stomatologiczne, autoklawy medyczne klasy B dzięki którym zabezpieczymy prawidłowo cały proces sterylizacji. Euronda Pro System jest numerem 1 w sterylizacji, tworzy nowoczesne i innowacyjne produkty. Autoklawy włoskiej produkcji to synonim bezpieczeństwa, komfortu pracy i niezawodności. Promedus wyłączny dystrybutor i serwis fabryczny autoklawów Euronda w Polsce.

Sprawdź produkty »
MELAG autoklawy

MELAG autoklawy

Melag zapewnia kompleksowe wyposażenie w autoklawy medyczne dzięki którym zabezpieczymy prawidłowo cały proces sterylizacji. Niemiecka firma MELAG to najpopularniejszy i największy producent autoklawów w Europie. Znany w Polsce od ponad 20 lat z niezawodnych autoklawów klasy B serii: Profi, Premium i Cliniclave. Promedus autoryzowany importer i serwis fabryczny autoklawów MELAG w Polsce.

Sprawdź produkty »
Prestige Sterylizatory

Prestige Sterylizatory

Sterylizatory parowe przeznaczone do gabinetów gdzie wymagana jest sterylizacja narzędzi: kosmetyka, podologia, salony tatuażu, weterynaria oraz laboratoria do sterylizacji np. podłoży mikrobiologicznych. Autoklawy laboratoryjne Prestige są intuicyjne w obsłudze i zapewniają automatyzację procesu sterylizacji przy jednoczesnej cichej pracy. Promedus jest autoryzywanym dystrybutorem Prestige w Polsce od 2005 roku !

Sprawdź produkty »
Midmark autoklawy

Midmark autoklawy

Solidność, trwałość i wydajność to atuty produktów do sterylizacji firmy Midmark. Doskonałym przykładem jest autoklaw medyczny Midmark B60, do sterylizacji narzędzi dla każdej praktyki medycznej, wszędzie tam gdzie wymagana jest duża efektywność pracy w krótkim czasie: kliniki, szpitale.

Sprawdź produkty »

Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
Podaj poprawne zabezpieczenie antyspamowe.
bitmap2
logo partnerzy

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17