Autoklawy

Autoklawy

Zapewniamy szeroki wybór autoklawów stomatologicznych i medycznych klasy B najlepszych marek jak Euronda Pro System oraz MELAG – które zapewniają kompleksowe wyposażenie gabinetu w urządzenia do pełnego procesu sterylizacji, Midmark – autoklaw medyczny z dużą komorą idealny dla wielostanowiskowych klinik i szpitali, Prestige Classic – małe autoklawy laboratoryjne, stołowe. Znajdź rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie.


Euronda autoklawy

Euronda autoklawy

Producent zapewnia kompleksowe wyposażenie gabinetu w autoklawy stomatologiczne, autoklawy medyczne klasy B dzięki którym zabezpieczymy prawidłowo cały proces sterylizacji. Euronda Pro System jest numerem 1 w sterylizacji, tworzy nowoczesne i innowacyjne produkty. Autoklawy włoskiej produkcji to synonim bezpieczeństwa, komfortu pracy i niezawodności. Promedus wyłączny dystrybutor i serwis fabryczny autoklawów Euronda w Polsce.

Sprawdź produkty »
Melag autoklawy

Melag autoklawy

Melag zapewnia kompleksowe wyposażenie w autoklawy medyczne dzięki którym zabezpieczymy prawidłowo cały proces sterylizacji. Niemiecka firma MELAG to najpopularniejszy i największy producent autoklawów w Europie. Znany w Polsce od ponad 20 lat z niezawodnych autoklawów klasy B serii: Profi, Premium i Cliniclave. Promedus autoryzowany importer i serwis fabryczny autoklawów MELAG w Polsce.

Sprawdź produkty »
Midmark autoklawy

Midmark autoklawy

Solidność, trwałość i wydajność to atuty produktów do sterylizacji firmy Midmark. Doskonałym przykładem jest autoklaw medyczny Midmark B60, do sterylizacji narzędzi dla każdej praktyki medycznej, wszędzie tam gdzie wymagana jest duża efektywność pracy w krótkim czasie: kliniki, szpitale.

Sprawdź produkty »
Prestige Sterylizatory

Prestige Sterylizatory

Ceny autoklawów od 3.950 zł - 9 l. W ofercie 7 modeli małych sterylizatorów parowych przeznaczonych do gabinetów gdzie wymagana jest sterylizacja narzędzi: kosmetyka, podologia, salony tatuażu oraz laboratoria do sterylizacji np. podłoży mikrobiologicznych. Autoklawy laboratoryjne Prestige są intuicyjne w obsłudze i zapewniają automatyzację procesu sterylizacji przy jednoczesnej cichej pracy.

Sprawdź produkty »

Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
Podaj poprawne zabezpieczenie antyspamowe.
logo partnerzy

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.