realizacje

  Jest nam niezmiernie miło przedstawić jedną z naszych ostatnich realizacji w opolskim gabinecie ginekologicznym. Tym razem nasz zespół dostarczył elektryczny fotel ginekologiczny amerykańskiej firmy Midmark 627 w pięknym zielonym odcieniu Shaded Garden. Fotel wyposażony jest w standardzie we wszelkie niezbędne akcesoria do przeprowadzania badań. Są to metalowe podpórki pięt,…
Z dumą przedstawiamy Państwu nowe miejsce na medycznej mapie Łodzi przy ulicy Kościuszki 120 – Optimum Clinic dental & beauty. Cieszymy się, że mieliśmy przyjemność być z Państwem podczas uroczystego otwarcia kliniki, które miało miejsce 30 lipca 2022, a w którym uczestniczyła Pani prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.
  Miło nam przedstawić Państwu naszą realizację w Klinice Pro EndoDentica mieszczącej się pod adresem Rąbieńska 129 w Łodzi. Ogromnie nas cieszy, że kolejna łódzka placówka zaufała naszemu doświadczeniu i zdecydowała się wyposażyć swoje gabinety w najwyższej jakości sprzęt z naszej oferty.
Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu naszą realizację w nowych gabinetach stomatologicznych w Łodzi: STOMATOLOGIA PAWLICKA.
  Z dumą przedstawiamy Państwu naszą najnowszą wyjatkową realizację w nowopowstałym Centrum Stomatologii Michelin we Włocławku.
  Z dumą przedstawiamy naszą najnowszą realizację w "Gabinety Medyczne - Olka i Matka" w Łodzi. Prawda, że pięknie ?
  Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą wakacyjną medyczną realizację w nowo otwartym Zakładzie Opieki Długoterminowej mieszczącym się w Świnoujściu.
  Udaj się w nieziemską podróż po piękny uśmiech. Najnowsza realizacja w nowopowstałej klinice stomatologicznej Uśmiech Proszę Stomatologia miesząca się w samym sercu warszawskiego Ursusa.

Promocje:

Unity KaVo i instrumenty oferta styczeń-luty 2023

Unity KaVo i instrumenty oferta styczeń…

  Przedstawiamy najnowszą ofertę na unity KaVo i instrumenty stomatologiczne KaVo...

Czytaj więcej
DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pantomografy i inne urządzenia

DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pa…

Nie musisz długo czekać by wkrótce mieć swój unit stomatologiczny...

Czytaj więcej
Katalog stomatologiczny Promedus jesień-zima 2022

Katalog stomatologiczny Promedus jesień…

  Katalog Stomatologiczny Promedus jesień-zima 2022

Czytaj więcej

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17