CAD / CAM

CAD / CAM

W przyszłości diagnostyka stomatologiczna i planowanie leczenia będzie całkowicie cyfrowe. Rozwiązania CAD/CAD pozwalają lekarzom oraz technikom dentystycznym pracować bardziej wydajnie i oferować nowe usługi swoim pacjentom. Produkty CAD/CAM firmy Planmeca zapewniają pełną kontrolę cyfrowego przepływu pracy od skanowania wewnątrzustnego przez projektowanie odbudowy aż po wykonanie ostatecznych uzupełnień z wykorzystaniem skanerów, frezarek i drukarki 3D, a wszystko to dzięki doskonałemu zintegrowaniu urządzeń i intuicyjnego oprogramowania.


Skanery wewnątrzustne

Skanery wewnątrzustne

Stomatologia przyszłości to stomatologia cyfrowa, która dzieje się już teraz. Podstawowym narzędziem systemu CAD/CAM jest skaner wewnątrzustny. Firma Planmeca stworzyła skaner Emerald® S o najwyższej użyteczności, kompaktowy, lekki i szybki. Z wysoką precyzją rejestruje cyfrowe wyciski w programie Romexis w różnych obszarach przepływu pracy. Skanowanie jeszcze nigdy nie było tak wygodne i proste!

Sprawdź produkty »
Frezarki

Frezarki

Przepływ pracy w stomatologii CAD/CAM zawsze zaczyna się od wycisku cyfrowego. Wykonanie pracy protetycznej możesz zlecić do laboratorium lub możesz zaprojektować i wykonać ją samodzielnie we własnym gabinecie. Frezarki Planmeca PlanMill® to urządzenia, które oferują szybkie i precyzyjne frezowanie, szeroki zakres zastosowań, prostotę użytkowania oraz zautomatyzowaną wymianę narzędzi w obu przypadkach. Inteligentne funkcje gwarantują maksymalną swobodę frezowania.

Sprawdź produkty »
Drukarki 3D

Drukarki 3D

Drukarka 3D we własnym gabinecie stomatologicznym jako uzupełnienie całego procesu tworzenia prac związanych z odbudową protetyczną jest niezbędna. Planmeca Creo 5 jest niewiarygodnie szybka i nadzwyczaj dokładna. Teraz możesz stworzyć element stomatologiczny jaki tylko potrzebujesz w dowolnym momencie.

Sprawdź produkty »

Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
captcha
Nieprawidłowe Captcha Antispam
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17