Oferta pracy

Firma Promedus Sp. zo.o. specjalizuje się w sprzedaży sprzętu stomatologicznego, medycznego i ginekologicznego, która jest przedstawicielem w Polsce kilku renomowanych producentów jak: KaVo, Gendex, Leica, Vitali, Euronda, Promotal, Midmark i inne.

Zatrudni specjalistę na stanowisku:

Inżynier serwisu sprzętu stomatologicznego

 Zakres obowiązków:

  • instalowanie sprzętu stomatologicznego i medycznego
  • szkolenie użytkowników sprzętu z obsługi - unity stomatologiczne, autoklawy, aparaty rtg i radiografie cyfrowe rvg, pantomografy 2D, tomografy 3D, mikroskopy itp.
  • pełnienie obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej
  • podtrzymywanie relacji z klientami i budowanie dobrego wizerunku firmy
  • prowadzenie korespondencji technicznej z producentami z Polski i z zagranicy
  • udział w targach stomatologicznych

Wymagania:

  • wykształcenie najlepiej wyższe: elektroniczne, mechaniczne lub elektryczne
  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki i elektryki
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolność samodzielnej organizacji pracy
  • dyspozycyjność, kreatywność
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • uprawienia SEP do 1kV będą atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
  • udział w szkoleniach branżowych
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Serwis

sprzętu stomatologicznego

przyjmowanie zgłoszeń»

+ 693 444 846
+ 515 200 117
+ 881 576 000

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul.Uniwersytecka 2/4
90-137 Łódź, Poland

Telefon: 42 678 07 07

Mobile: 515 200 119

Fax: 42 678 07 07