MELAG MELAquick 12+p autoklaw do końcówek

  • Cena:

    18.900 zł

melag logo

Urządzenie wolnostojące, niezależność i skuteczność.

 

Autoklaw do szybkiej sterylizacji instrumentów i narzędzi, model ze zintegrowaną sprężarką powietrza. Odpowiedź na nowe wymogi w dobie zagrożenia COVID -19

Podczas sterylizacji końcówek stomatologicznych, gdzie występują puste przestrzenie i zagłębienia, ogromne znaczenie dla skutecznej sterylizacji mają zarówno usuwanie powietrza jak i suszenie. To innowacyjne urządzenie może być używane, gdy nie ma sprężonego powietrza w pobliżu. MELAquick 12+ p ma wbudowaną małą sprężarkę, która umożliwia instalację niemal w każdym miejscu.

Funkcjonalność i krótkie czasy pracy są identyczne dla obu urządzeń MELAquick 12+ i MELAquick 12+ p.

 

Jeden zestaw dla jednego pacjenta - bezpieczeństwo przede wszystkim

Ten niewarygodnie szybki autoklaw w wersji wolnostojącej pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze podczas przygotowywania narzędzi i instrumentów dla kolejnych pacjentów. W ciągu zaledwie 7 minut plus czas suszenia można wysterylizować końcówki stomatologiczne i inne narzędzia (o długości do 20 cm) – nawet pomiędzy zabiegami !

Teraz każdy pacjent będzie miał dostęp do idealnie przygotowanych instrumentów, eliminując ryzyko transmisji zakażeń. Dostępne są trzy programy klasy S, które spełniają wytyczne określone w normie europejskiej EN 13060 dotyczącej sterylizacji.

 

 

MELAG MELAquick 12 autoklaw do końcówek 2
MELAG MELAquick 12 autoklaw do końcówek 5

Kompaktowy wymiar dużych możliwości

 

Sterylizacja w standardowym autoklawie zajmuje bardzo dużo czasu i praktycznie między pacjentami jest niemożliwa. Korzystanie z zalet MELAquick 12+p jest doskonałą alternatywą.
Jego kompaktowe wymiary (20,5 cm szerokości i 45 cm głębokości) pozwalają na umiejscowienie go praktycznie w każdej, nawet najmniejszej sterylizatorni.

 

Sterylizacja z jakością

 

Autoklaw posiada zintegrowany pomiar jakości wody, który wyświetla komunikat o niewystraczającej jakości wody lub nie pozwala na rozpoczęcie cyklu jeżeli woda nie spełnia wymogów. Dzięki temu mamay pewność, że autoklaw będzie pracował bezawaryjnie, a na instrumentach nie będą zostawały plamy.

Woda do autoklawu jest doprowadzana z zewnętrznego zbiornika o pojemności 5 litrów, jak również po zakończeniu cyklu woda kondensacyjna jest odprowadzana na zewnątrz. Obydwa zbiorniki mogą być umieszczone w niewidocznym miejscu pod blatem

 

Szybki autoklaw, szybka obsługa, czysta oszczędność

 

Wszystkie programy i funkcje są wybierane na wyświetlaczu za pomocą czterech przycisków. Prosta obsługa w języku polskim.

Krótkie czasy pracy to spełnienie wszystkich wymogów higieny, szybkie reprocesowanie instrumentów i brak konieczności zakupu dodatkowych pakietów - kątnic, prostnic i turbin.

Autoklaw sterylizuje do 6 instrumentów lub 12 innych narzędzi. MELAquick 12+p to również potwierdzenie prawidłowego przeprowadzenia cyklu dzięki zapisowi danych poprzez opcjonalny MELAflash, MELAnet BOX (podłączenie do sieci komputerowej) aż do dokumentacji i archwizacji za pomocą oprogramowania MELAsoft.

  

MELAG MELAquick 12 autoklaw do końcówek 4
MELAG MELAquick 12 autoklaw do końcówek 3

 Dane techniczne MELAquick 12+p

 

model wolnostojący

Wielkość komory: G 20 cm x Ø 9 cm

Objętość komory: 1,35 l

Wielkość załadunku: do 12 instrumentów

Wymiary: 20,5 x 46 x 45 cm

Waga: 23 kg

Zasilanie elektryczne: 230 V, 2050 W

 

 


PROMEDUS - importer i serwis autoklawów MELAG w Polsce


 

 

Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
Podaj poprawne zabezpieczenie antyspamowe.
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17