15 grudzień 2020

Nowa siedziba Promedus – zmieniamy się dla Państwa


 

Rok 2020 to był czas wielu wrażeń i nowych doświadczeń. I nie mamy na myśli tylko pandemii, która wszystkich zaskoczyła i postawiła przed nami wiele wyzwań. To był czas wielu pozytywnych zmian jakie zaszły w naszej firmie. Rozwój firmy na przestrzeni kilkunastu lat działalności sprawił, że dotychczasowe pomieszczenia były niewystarczające dla wciąż rosnącego zespołu, magazyn potrzebował większych przestrzeni, również team serwisowy wymagał nowych, profesjonalnych warunków. Decyzja zapadła i wiosną 2020 wprowadziliśmy się do nowej siedziby w Łodzi, przy ulicy Janosika 135. Jest to bardzo dobrze zlokalizowany budynek wolnostojący z dużym parkingiem. Można powiedzieć, że wszystkie drogi prowadzą do Promedus - wyjeżdżając na ul. Brzezińską w łatwy i szybki sposób można przemieścić się w dowolnym kierunku. Duże niebieskie logo firmy na jasnej elewacji jest jednoznaczną wskazówką, że trafili Państwo pod właściwy adres :)

Nowe miejsce dało nam ogromne możliwości rozwoju i znacząco podniosło jakość naszych usług.

Teraz urządzenia z naszej oferty można obejrzeć i wypróbować w ogromnej sali pokazowej. Klient może się poczuć jak na targach, z tą różnicą, że jest to spotkanie indywidualne i może wybrać sobie dowolny, dogodny termin na rozmowy.

Nowe przestrzenie wprowadziły również nowe usługi do naszego portfolio – profesjonalne szkolenia i warsztaty z zakresu mikroskopii, radiologii oraz sterylizacji, z najlepszymi wykładowcami w komfortowych warunkach i z użyciem najlepszego sprzętu. Mamy do dyspozycji multimedialną salę wykładową, na ponad 30 osób, która w kilka chwil może stać się salą warsztatową. Salę wynajmujemy również na potrzeby szkoleń zewnętrznych.

W nowej siedzibie firmy Promedus kontakty z klientami i sprzedaż jest realizowana w komfortowym biurze dla kilku osób. Tutaj dbamy o dobór najbardziej optymalnej oferty, proponujemy najlepsze urządzenia i rozwiązania. Nasi pracownicy mają długoletnie doświadczenie i znajomość rynku. Teraz w nowych przestrzeniach ich praca jest jeszcze bardziej wydajna i satysfakcjonująca.

Nowy jest również magazyn, jego ogromne powierzchnie pozwalają na przechowywanie większości rodzajów naszych produktów i doskonałą logistykę. Zapewniamy płynność w dostawach, a czas realizacji skraca się do minimum. Większość naszych zamówień wysyłamy jeszcze tego samego dnia!

Serwis firmy Promedus w nowej siedzibie to szczególne miejsce. To tutaj nasi inżynierowie czuwają nad tym, żeby Państwa sprzęt powrócił do niezawodnej pracy najszybciej jak to możliwe. Pracujemy zdalnie, na miejscu u klienta lub w naszym serwisie. Wsparciem dla naszych inżynierów jest nowoczesne zaplecze techniczne, komfortowe warunki pracy i usystematyzowany system realizacji spraw serwisowych.

Należy też wspomnieć o strefie „wellness”, czyli naszej cudownej kuchni :) To tutaj przy kawie odbywają się rozmowy i nawiązują relacje w zespole. Zespół, który ze sobą współpracuje to doskonałe wsparcie dla Klienta, szybkie i trafne reakcje w rozwiązywaniu bieżących spraw i problemów na każdym etapie. Taki zespołem właśnie jesteśmy, przy wsparciu doskonałego zaplecza jakim jest nasza nowa siedziba jesteśmy do Państwa dyspozycji.


   Serdecznie zapraszamy !

   Zespół Promedus

 


Galeria zdjęć nowej siedziby Promedus


 


Promocje:

Unity KaVo i instrumenty oferta styczeń-luty 2023

Unity KaVo i instrumenty oferta styczeń…

  Przedstawiamy najnowszą ofertę na unity KaVo i instrumenty stomatologiczne KaVo...

Czytaj więcej
DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pantomografy i inne urządzenia

DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pa…

Nie musisz długo czekać by wkrótce mieć swój unit stomatologiczny...

Czytaj więcej
Katalog stomatologiczny Promedus jesień-zima 2022

Katalog stomatologiczny Promedus jesień…

  Katalog Stomatologiczny Promedus jesień-zima 2022

Czytaj więcej
logo partnerzy
 
 

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17