01 kwiecień 2025

Targi Stomatologiczne: IDS Kolonia 2025


 Odwiedziliśmy jedne z najważniejszych targów stomatologicznych naświecie: IDS 2025 w Kolonii w Niemczech. Jesteśmy pewni, że innowacyjne rozwiązania zaprezentowane na targach wzbudzą duże zainteresowanie wśród stomatologów na całym świecie.To dla nas cenne doświadczenie, móc zobaczyć ten sprzęt na żywo i zdobyć o nim kluczowe informacje. 

Mieliśmy okazję zapoznać się z najnowszym sprzętem stomatologicznym oraz uczestniczyć w oficjalnej premierze unitu KaVo amiQa, nowej lampy zabiegowej KaVo Lumina oraz nowy skaler KaVo eScaler. Dodatkowo zobaczyliśmy odświeżone wersje dobrze znanych w Polsce unitów stomatologicznych, takich jak KaVo uniQa i KaVo Estetica E70 VISION.

Firma Planmeca zaprezentowała wiele nowści, m.in. nowe unity stomatologiczne Pro40 i Pro50 jak również najnowszym tomograf stomatologiczny VISO G1, nowy pantomograf VISO 2D nowy skaner wewnątrzustny w wersji bezprzewodowej, nowe oprogramowanie Romexis w wersji 7 z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami.

Specjalista od sprzętu do sterylizacji firma Euronda zaprezentowała najnowszą myjnie dezynfektor Eurosafe Smart.

Odwiedziliśmy również czołowych producentów, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem w Polsce, m.in.: KaVo, Planmeca, FourTek, REFINE, Euronda, MELAG, Dexis.

Mamy nadzieję, że dzięki temu doświadczeniu będziemy mogli udzielić Państwu wszystkich potrzebnych informacji i pomóc w doborze najlepszego sprzętu do Państwa gabinetu.


Galeria zdjęć "Targi IDS 2025 w Koloni"


 


Promocje:

Kup teraz tomograf z FOV 10x15 cm i modułem Ceph za jedyne 219 000 zł

Kup teraz tomograf z FOV 10x15 cm i modu…

Teraz w zestawie z polem obrazowania FOV 10x15 cm i...

Czytaj więcej
Promocja 2+1 na instrumenty stomatologiczne KaVo od Promedus!

Promocja 2+1 na instrumenty stomatologic…

To doskonały moment, aby uzupełnić swój zestaw narzędzi stomatologicznych! Skorzystaj...

Czytaj więcej
Urodzinowy Katalog Stomatologiczny Promedus 2025

Urodzinowy Katalog Stomatologiczny Prome…

  Urodzinowy Katalog Stomatologiczny Promedus wiosna-lato 2025

Czytaj więcej
Pakiet wyposażenia PREMIUM w URODZINOWEJ ofercie

Pakiet wyposażenia PREMIUM w URODZINOWE…

Zapraszamy Państwa do wspólnego świętowania naszych 20 urodzin!

Czytaj więcej
Unit stomatologiczny Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limitowana

Unit stomatologiczny Planmeca Compact-i …

Njabardziej popularny unit stomatologiczny Planmeca Compact™ i Classic LE na rok...

Czytaj więcej
DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pantomografy i inne urządzenia

DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pa…

Nie musisz długo czekać by wkrótce mieć swój unit stomatologiczny...

Czytaj więcej
Łódź melag Euronda, Leica, Promotal, Midmark, Ritter. FourTek, REFINE
 
 

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17