Promotal iQuest - stół medyczny

  • Cena:

    17.900 zł

    tel. 515-200-118

PROMATAL logo

iQuest – elektryczny stół medyczny

Na przestrzeni 10 lat stół zabiegowy QUEST wybrało ponad 15 000 pracowników służby zdrowia. Lekarze ogólni, kardiolodzy, dermatolodzy i fizjoterapeuci z ponad 70 krajów. Docenili francuską jakość tego solidnego i wygodnego stołu zabiegowego.

Pięć lat temu firma Promotal przeprowadziła największe badanie rynku, jakie kiedykolwiek zostało przeprowadzone w Europie i na Bliskim Wschodzie. Badanie trwało 3 lata i wzięło w nim udział ponad 200 pracowników służby zdrowia. Rozmowy ze specjalistami ujawniły 3 podstawowe cechy idealnego sprzętu tj.: równe traktowanie osób z ograniczeniami ruchowymi, efektywność w przeprowadzaniu badań oraz łatwość w obsłudze.

Efektem badań i prac konstrukcyjnych jest rewolucyjny stół medyczny iQuest. Stół charakteryzuje się elegancką i gładką konstrukcją. Dzięki niskiej pozycji, która jest najniższą z dostępnych na rynku poprawi Twój komfort pracy i wygodę Twoich pacjentów.

Promotal iQuest daje możliwość zaprogramowania 2 w pełni konfigurowalnych pozycji. Co więcej ruchy fotela są aż 2 razy szybsze niż w przypadku jego poprzednika – Quest.

Promedus iQuest stół medyczny Promedus 2
Promotal iQuest LOUNGE stół medyczny Promedus 5

RÓWNE TRAKTOWANIE - iQuest UDOGODNIENIA DLA PACJENTÓW Z OGRANICZENIAMI RUCHOWYMI

 

- Najniższa na rynku pozycja zapewnia łatwiejszy dostęp do pacjentów
- Podwyższone oparcie, gwarantujące bezpieczeństwo podczas wsiadania
- Bezpieczne płynne ruchy stołu
- Udźwig do 250 kg

 

EFEKTYWNY PROJEKT- USPRAWNIENIA PRZEBIEGU BADAŃ

- Ruchy, które są 2 razy szybsze niż w przypadku stołu zabiegowego Quest
- Intuicyjna i szybka obsługa
- Zaprogramowana pozycja wsiadania (możliwa do osiągniecia przy użyciu jednego przycisku)
- System wysuwanych kółek montowanych w bazę fotela ułatwiający czyszczenie gabinetu (w zależności od modelu)

 

PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA

- W pełni elektrycznie sterowane: wysokość, oparcie, Trendelenburg / reverse Trendelenburg
- 2 programowalne pozycje, 100% konfigurowalne
- Intuicyjny przewodowy sterownik
- Elementy sterujące wbudowane w oparcie (model Lounge)
- Komfortowa, anatomiczna tapicerka z podparciem lędźwi (model Lounge)

 

iQuest LOUNGE

 

Promotal iQuest Lounge - To nie tylko nowoczesny design, ale także innowacyjne rozwiązania. Charakteryzuje się wyjątkowo komfortową tapicerką o anatomicznym kształcie. Dzięki zintegrowanemu sterownikowi mieszczącemu się po obu stronach oparcia możesz w łatwy i szybki sposób sterować stołem.

Stół gwarantuje możliwości zaprogramowania 2 w pełni konfigurowalnych pozycji. Możesz uzyskać pożądane ustawienie jednym przyciskiem.

Ruchy stołu są delikatne, zrównoważone i aż 2 krotnie szybsze niż w przypadku stołu Quest. Wszystko to, by lekarz mógł skoncentrować się na badaniu i diagnozie przy jednoczesnym zachowaniu oszczędności czasu.

Małe detale są przywilejem rewolucyjnych produktów: nowa baza, poza estetyką to przede wszystkim funkcjonalność. Innowacyjny system wysuwanych elektrycznie kółek to praktyczne rozwiązanie, które ułatwi czyszczenie gabinetu oraz przemieszczanie się w jego obszarze.

 

 

Promotal iQuest stół medyczny Promedus 4
Promotal iQUEST Standard stół medyczny Promedus 6

iQuest STANDARD

 

Promotal iQuest Standard - uniwersalność stołu to jego podstawowa zaleta. Wachlarz zastosowań jest bardzo szeroki, np. fizjoterapia, badania usg, diagnostyka medyczna. Stół dostępny w 2 szerokościach tapicerki: 65 cm i 75 cm – możesz dokonać wyboru, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza.

Baza stołu może być wyposażona w nóżki poziomujące lub koła umożliwiające transport w zależności od Twoich potrzeb. 

Aby, zmaksymalizować zadowalający efekt, stół można wyposażyć w specjalistyczne urządzenia i akcesoria. Uchwyt do lampy pozwala na instalację oświetlenia tuż przy stole w zasięgu ręki. Metalowe szyny umożliwiają zamocowanie, wielu innych elementów, które zwiększą ergonomię i efektywność pracy. Dodatkowy zagłówek, para strzemion czy podkolanników poprawią komfort badań i wygodę pacjenta.

Stół medyczny Promotal iQuest Standard jest bezproblemowy w utrzymaniu czystości. Tapicerka jest łatwa do czyszczenia, nie ma zbędnych zakamarków, w których mógłby gromadzić się brud i bakterie. Stół zabiegowy możesz wyposażyć również w przezroczyste pokrowce, które zabezpieczą tapicerkę w jej najbardziej newralgicznych miejscach.

iQuest HOSPITAL

 

Promotal iQuest Hospital - najlepsze rozwiązanie dla szpitali i dużych placówek medycznych. Stół posiada wszystkie funkcje stołu zabiegowego iQuest, dodatkowo dzięki wbudowanym w podstawę dużym kółkom o średnicy 125 mm umożliwia bezpieczny i komfortowy transport pacjenta. 

Stół dostępny jest w 2 szerokościach tapicerki: 65 cm i 75 cm.

Dla jeszcze większej funkcjonalności i poprawy ergonomii pracy możesz doposażyć swój stół w wiele dodatkowych elementów takich jak: uchylne barierki, para szyn, uchwyt kroplówki, podłokietniki czy koła z systemem anti-static.

Promotal iQUEST hospital stół medyczny Promedus 7

PROMEDUS bezpośredni importer foteli PROMOTAL w Polsce


 


Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
Podaj poprawne zabezpieczenie antyspamowe.
bitmap2

Promocje Ginekologia

Aktualności

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17