Promotal iQuest - stół medyczny

  • Cena:

    18.500 zł

    kup w sklepie 200px

    tel. 515-200-118

PROMATAL logo

iQuest – elektryczny stół medyczny

Na przestrzeni 10 lat stół zabiegowy QUEST wybrało ponad 15 000 pracowników służby zdrowia. Lekarze ogólni, kardiolodzy, dermatolodzy i fizjoterapeuci z ponad 70 krajów. Docenili francuską jakość tego solidnego i wygodnego stołu zabiegowego.

Pięć lat temu firma Promotal przeprowadziła największe badanie rynku, jakie kiedykolwiek zostało przeprowadzone w Europie i na Bliskim Wschodzie. Badanie trwało 3 lata i wzięło w nim udział ponad 200 pracowników służby zdrowia. Rozmowy ze specjalistami ujawniły 3 podstawowe cechy idealnego sprzętu tj.: równe traktowanie osób z ograniczeniami ruchowymi, efektywność w przeprowadzaniu badań oraz łatwość w obsłudze.

Efektem badań i prac konstrukcyjnych jest rewolucyjny stół medyczny iQuest. Stół charakteryzuje się elegancką i gładką konstrukcją. Dzięki niskiej pozycji, która jest najniższą z dostępnych na rynku poprawi Twój komfort pracy i wygodę Twoich pacjentów. Doskolane się sprawdzi w wyposażeniu gabinetów lekarskich, medycznych, czy medycyny estetycznej.

Promotal iQuest daje możliwość zaprogramowania 2 w pełni konfigurowalnych pozycji. Co więcej ruchy fotela są aż 2 razy szybsze niż w przypadku jego poprzednika – Quest.

Promedus iQuest stół medyczny Promedus 2
Promotal iQuest LOUNGE stół medyczny Promedus 5

RÓWNE TRAKTOWANIE - iQuest UDOGODNIENIA DLA PACJENTÓW Z OGRANICZENIAMI RUCHOWYMI

 

- Najniższa na rynku pozycja zapewnia łatwiejszy dostęp do pacjentów
- Podwyższone oparcie, gwarantujące bezpieczeństwo podczas wsiadania
- Bezpieczne płynne ruchy stołu
- Udźwig do 250 kg

 

EFEKTYWNY PROJEKT- USPRAWNIENIA PRZEBIEGU BADAŃ

- Ruchy, które są 2 razy szybsze niż w przypadku stołu zabiegowego Quest
- Intuicyjna i szybka obsługa
- Zaprogramowana pozycja wsiadania (możliwa do osiągniecia przy użyciu jednego przycisku)
- System wysuwanych kółek montowanych w bazę fotela ułatwiający czyszczenie gabinetu (w zależności od modelu)

 

PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA

- W pełni elektrycznie sterowane: wysokość, oparcie, Trendelenburg / reverse Trendelenburg
- 2 programowalne pozycje, 100% konfigurowalne
- Intuicyjny przewodowy sterownik
- Elementy sterujące wbudowane w oparcie (model Lounge)
- Komfortowa, anatomiczna tapicerka z podparciem lędźwi (model Lounge)

 

iQuest LOUNGE

 

Promotal iQuest Lounge - To nie tylko nowoczesny design, ale także innowacyjne rozwiązania. Charakteryzuje się wyjątkowo komfortową tapicerką o anatomicznym kształcie. Dzięki zintegrowanemu sterownikowi mieszczącemu się po obu stronach oparcia możesz w łatwy i szybki sposób sterować stołem.

Stół gwarantuje możliwości zaprogramowania 2 w pełni konfigurowalnych pozycji. Możesz uzyskać pożądane ustawienie jednym przyciskiem.

Ruchy stołu są delikatne, zrównoważone i aż 2 krotnie szybsze niż w przypadku stołu Quest. Wszystko to, by lekarz mógł skoncentrować się na badaniu i diagnozie przy jednoczesnym zachowaniu oszczędności czasu.

Małe detale są przywilejem rewolucyjnych produktów: nowa baza, poza estetyką to przede wszystkim funkcjonalność. Innowacyjny system wysuwanych elektrycznie kółek to praktyczne rozwiązanie, które ułatwi czyszczenie gabinetu oraz przemieszczanie się w jego obszarze.

 

 

Promotal iQuest stół medyczny Promedus 4
Promotal iQUEST Standard stół medyczny Promedus 6

iQuest STANDARD

 

Promotal iQuest Standard - uniwersalność stołu to jego podstawowa zaleta. Wachlarz zastosowań jest bardzo szeroki, np. fizjoterapia, badania usg, diagnostyka medyczna. Stół dostępny w 2 szerokościach tapicerki: 65 cm i 75 cm – możesz dokonać wyboru, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza.

Baza stołu może być wyposażona w nóżki poziomujące lub koła umożliwiające transport w zależności od Twoich potrzeb. 

Aby, zmaksymalizować zadowalający efekt, stół można wyposażyć w specjalistyczne urządzenia i akcesoria. Uchwyt do lampy pozwala na instalację oświetlenia tuż przy stole w zasięgu ręki. Metalowe szyny umożliwiają zamocowanie, wielu innych elementów, które zwiększą ergonomię i efektywność pracy. Dodatkowy zagłówek, para strzemion czy podkolanników poprawią komfort badań i wygodę pacjenta.

Stół medyczny Promotal iQuest Standard jest bezproblemowy w utrzymaniu czystości. Tapicerka jest łatwa do czyszczenia, nie ma zbędnych zakamarków, w których mógłby gromadzić się brud i bakterie. Stół zabiegowy możesz wyposażyć również w przezroczyste pokrowce, które zabezpieczą tapicerkę w jej najbardziej newralgicznych miejscach.

iQuest HOSPITAL

 

Promotal iQuest Hospital - najlepsze rozwiązanie dla szpitali i dużych placówek medycznych. Stół posiada wszystkie funkcje stołu zabiegowego iQuest, dodatkowo dzięki wbudowanym w podstawę dużym kółkom o średnicy 125 mm umożliwia bezpieczny i komfortowy transport pacjenta. 

Stół dostępny jest w 2 szerokościach tapicerki: 65 cm i 75 cm.

Dla jeszcze większej funkcjonalności i poprawy ergonomii pracy możesz doposażyć swój stół w wiele dodatkowych elementów takich jak: uchylne barierki, para szyn, uchwyt kroplówki, podłokietniki czy koła z systemem anti-static.

Promotal iQUEST hospital stół medyczny Promedus 7

PROMEDUS bezpośredni importer foteli PROMOTAL od 2009 roku


 


Zapytaj o produkt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
captcha
Nieprawidłowe Captcha Antispam
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17