Planmeca Emerald S - skaner wewnątrzustny

  • Cena:

    cena: tel. 693-444-850

planmeca logo

Planmeca Emerald® S - niezwykle szybki skaner wewnątrzustny nowej generacji

Planmeca Emerald® S ulepszona wersja dobrze znanego i uwielbianego przez wielu użytkowników skanera wewnątrzustnego Planmeca Emerald®. Nowy model podnosi dwukrotnie prędkość skanowania. Ten bardzo szybki skaner może wykonywać zadania efektywnie, a wprawiony użytkownik wykona skanowanie całego łuku w czasie poniżej minuty. Dodatkowo urządzenie wprowadza nowe możliwości diagnostyczne, poprawiając użyteczność. Wykonywanie cyfrowych wycisków nigdy nie było tak proste !

Elegancka i smukła konstrukcja

Ten kompaktowy skaner jest liderem w zakresie ergonomii oraz świetnie pasuje do dłoni, zapewniając większą kontrolę podczas wykonywania skanowania.

Niezrównana precyzja

Najnowszy skaner wykonuje wyciski cyfrowe w żywych i rzeczywistych kolorach. Urządzenie pozwala stomatologom osiągać za każdym razem przewidywalne wyniki począwszy od rekonstrukcji jedno-punktowych i wielo-punktowych po pełne łuki zębowe. Prawidłowość i dokładność skanera wewnątrzustnego Planmeca Emerald® S została potwierdzona w niezależnych badaniach naukowych.

 

 

Planmeca Emerald S Promedus 3
Planmeca Emerald S Promedus 2

Różne końcówki dla różnych potrzeb

Dzięki różnym rozmiarom końcówek skaner spełnia wszystkie Twoje potrzeby. Wszystkie z końcówek umożliwiają sterylizację w autoklawie i nienaganną kontrolę zakażeń. Dodatkowo funkcja podgrzewania zapobiega parowaniu.

Standardowa końcówka
• doskonałe rozwiązanie do wykonywania ogólnego skanowania

Końcówka SlimLine
• mniejsza i cieńsza
• doskonały wybór przy skanowaniu pacjentów z mniejszymi ustami
• dotarcie do zębów tylnych będzie jeszcze łatwiejsze

Końcówka Planmeca Cariosity®
• narzędzie do diagnostyki próchnicy (okluzyjnej, wtórnej)
• pozwala wykryć pęknięcia we wczesnym stadium
• światło bliskiej podczerwieni, bez promieniowania  

Łatwe importowanie i eksportowanie

Ze skanerem wewnątrzustnym Planmeca Emerald® S praca przebiega wyjątkowo łatwo, wykonane skany można szybko udostępniać innym bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Skaner obsługuje import i eksport w formatach STL i PLY. Do współpracy z laboratoriami dentystycznymi, Romexis® LabApp oferuje łatwą i bezpieczną aplikację do wysyłania skanów wewnątrzustnych oraz innych typów danych.

Osiągnij najwyższy poziom wygody swojej pracy

Dzięki skanerowi wykonywanie cyfrowych wycisków jest dużo wygodniejsze niż w przypadku tradycyjnych metod. Planmeca Emerald® S oferuje wyjątkowo szybkie skanowanie i duży komfort ze względu na małą wielkość, lekką konstrukcję.

Wybierz swój idealny przepływ pracy

Skanery wewnątrzustne Planmeca obsługują różne przepływy pracy w wielu specjalizacjach, takich jak: protetyka, ortodoncja czy implantologia.

Zrób to samodzielnie lub wspólnie

Otwarte rozwiązanie Planmeca dla stomatologii cyfrowej umożliwia zarówno wykonanie kompletnego przepływu pracy na miejscu od początku do końca lub eksportowanie dowolnej jego części do partnerów zewnętrznych.

 

Planmeca Emerald S Promedus 4
Planmeca Emerald S Promedus 7

Bezprzewodowy sterownik nożny

W celu łatwiejszej obsługi, skaner wewnątrzustny można także obsługiwać za pomocą sterownika nożnego, Twoje dłonie nie będą zajęte i będziesz mógł poświęcić ten czas na skanowanie i leczenie pacjentów.

Poprawiona użyteczność

Planmeca Emerald® S przeniesie jakość wykonywanej przez Ciebie pracy na jeszcze wyższy poziom. Jest jeszcze łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż jego poprzednik oraz oferuje dodatkowe zalety. Skanowanie zgryzu jest znacznie łatwiejsze niż wcześniej, a ulepszona detekcja ruchu skanera umożliwia zdalne obracanie i przybliżanie zeskanowanych modeli.

Asystent odcieni zębów

Funkcja asystenta odcieni pomaga stomatologom szybko dobrać odpowiedni odcień zęba. Została ona zaprojektowana specjalnie do skanera Planmeca Emerald® S i automatycznie pokazuje właściwy odcień po najechaniu kursorem myszki na zeskanowany model.

Dostosuj indywidualnie swój kolor

Dzięki wymiennym nakładkom dostępnym w kilku żywych kolorach, skaner Planmeca Emerald® S możesz łatwo dostosować do kolorystyki w gabinecie. Oprócz eleganckiej zieleni szmaragdowej, z której słynie, nowy skaner jest dostępny również w kolorze różowym, niebieskim i szarym

Dane techniczne Planmeca Emerald® S

Wskazania: wkładki/nakładki, licówki, korony, mostki, pełne łuki, elementy skanujące, modele, wyciski
Integracja: zintegrowany z unitem Planmeca lub podłączony do komputera PC
Dane wyjściowe: skany dolnych i górnych łuków w pozycji zamkniętej eksportowane jako otwarte pliki STL oraz PLY
Opcje skanowania: prawdziwy kolor
Końcówki skanera: Trzy rodzaje końcówek skanera nadających się do sterylizacji w autoklawie: Standardowa i SlimLine. Końcówka opcjonalna Cariosity służąca do wykrywania próchnicy
Technologia zapobiegająca parowaniu: Aktywnie ogrzewana końcówka. Gwarantowany brak parowania w czasie użytku wewnątrz jamy ustnej.
Źródło światła laser czerwony, zielony i niebieski
Technologia skanowania triangulacja wzoru rzutowanego
Wymiary (skaner z końcówką) 41 x 45 x 249 mm
Masa (skaner z końcówką) 229 g
Złącze kablowe USB typu A po stronie laptopa i złącze USB typu C po stronie skanera. Wszystkie kable są przeznaczone do przesyłania danych USB 3.0.

Minimalne wymagania dla komputera PC lub laptopa: procesor Intel i7 (min. 11 generacji, 8 rdzeniowy), pamięć RAM 32 GB, karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3060 z 6 GB, dysk 512 GB, Windows 10 PRO 64-bit, USB 3.0

Promedus autoryzowany dystrybutor skanerów wewnątrzustnych Planmeca Emerald S w Polsce.

 

Planmeca Emerald S Promedus 6

Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
captcha
Nieprawidłowe Captcha Antispam
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17