17 czerwiec 2025

DEXIS buduje nowe centrum przemysłowo – logistyczne w Tuusula w Finlandii


 Firmą odpowiedzialną za nowy obiekt dla DEXIS będzie Logicenters, która specjalizuje się w najnowocześniejszych rozwiązaniach dla obiektów tego typu. Będzie to najbardziej innowacyjny projekt w Finlandii, który spełni najwyższe standardy w tym ogrzewanie geotermalne, panele słoneczne na dachu i certyfikację BREEAM Excellent. Budynek będzie miał powierzchnię 11.400 m2. Budowa już się rozpoczyna , a jej zakończenie zaplanowane jest na końcówkę lata 2026.

Taka inwestycja jest korzystna wielowymiarowo.

Dla Logicenters Finland jest to wspaniała okazja, aby wyjść poza ramy standardowych powierzchni magazynowych. Jest to wyzwanie, aby spełnić najwyższe wymogi nowoczesnej i zrównoważonej nieruchomości podyktowane ciągłym rozwojem firmy DEXIS.

Również władze Tusuula są pełne entuzjazmu, że taki obiekt powstaje w ich gminie. Płynna współpraca między przedsiębiorstwami i partnerami napędza zrównoważony rozwój, tworzy wysokiej jakości obiekty, które wpierają firmy z tak ogromnym potencjałem jak DEXIS.

Ale przede wszystkim nowa inwestycja jest korzystna dla samej firmy Dexis. Jest to ogromny krok naprzód potwierdzający wzrost i ciągły rozwój lidera rozwiązań radiologii stomatologicznej. Nowoczesny budynek oprócz wsparcia operacyjnego będzie inspirującą przestrzenią dla całego zespołu Dexis. Usytuowanie nowego centrum ma strategiczne znaczenie pod względem lokalizacji z doskonałymi połączeniami transportowymi z Helsinkami oraz z innymi ważnymi obszarami Finlandii.


Życzymy samych sukcesów naszemu partnerowi DEXIS, i już nie możemy się odczekać, aby móc obejrzeć nowe centrum na żywo.

 

źródło:

https://www.nordicpropertynews.com/article/10507/logicenters-signs-agreement-for-new-facility-in-tuusula

 

 

DEXIS 2025 

 

 

Promocje:

Promocja 2+1 na instrumenty stomatologiczne KaVo od Promedus!

Promocja 2+1 na instrumenty stomatologic…

To doskonały moment, aby uzupełnić swój zestaw narzędzi stomatologicznych! Skorzystaj...

Czytaj więcej
Urodzinowy Katalog Stomatologiczny Promedus 2025

Urodzinowy Katalog Stomatologiczny Prome…

  Urodzinowy Katalog Stomatologiczny Promedus wiosna-lato 2025

Czytaj więcej
Pakiet wyposażenia PREMIUM w URODZINOWEJ ofercie

Pakiet wyposażenia PREMIUM w URODZINOWE…

Zapraszamy Państwa do wspólnego świętowania naszych 20 urodzin!

Czytaj więcej
Unit stomatologiczny Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limitowana

Unit stomatologiczny Planmeca Compact-i …

Njabardziej popularny unit stomatologiczny Planmeca Compact™ i Classic LE na rok...

Czytaj więcej
DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pantomografy i inne urządzenia

DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pa…

Nie musisz długo czekać by wkrótce mieć swój unit stomatologiczny...

Czytaj więcej
Łódź melag Euronda, Leica, Promotal, Midmark, Ritter. FourTek, REFINE
 
 

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17