KaVo Estetica E70/E80 Vision unit stomatologiczny

  • Cena:

    133.000 zł  oferta promocyjna

    tel. 693-444-857

     

     

kavo logo

 

Spełnia się Twoja wizja pracy

Prostsza obsługa, płynny przebieg pracy, nowoczesna komunikacja z pacjentem, dostęp do danych pacjenta, zautomatyzowane procesy higieniczne. Nowa koncepcja zabiegów, której życzą sobie wszyscy stomatolodzy, czyli ułatwienie codziennej pracy, po prostu KaVo Dental Excellence.

Najbardziej zaawansowany model unitu dostępny na polskim rynku. Odzwierciedla unikalną koncepcję zabiegową firmy KaVo, której podstawowym celem jest optymalizacja pracy lekarza, nawet przy najbardziej skomplikowanych zabiegach. Unit jest intuicyjny w obsłudze, wyjątkowo ergonomiczny, wyposażony w zautomatyzowane procesy higieniczne. 

Najwyższa ergonomia i dążenie do doskonałości

•  Innowacyjny, podwieszany fotel pacjenta o dopuszczalnej masie pacjenta 180 kg 
•  Wyjątkowa koncepcja podwieszanego fotela zapewnia wyjątkowo dużo miejsca na nogi stomatologa
•  lampa operacyjna z pięcioma źródłami śiwtała KaVoLUX 540 LED
•  Optymalny zakres ruchu fotela we wszytskich kierunkach
•  Nowe, ergonomicnze i ruchome podłokietniki
•  Estetica  E80 Vision: dodatkow posiada ruch fotela w poziomie i funkcję podniesienia siedziska 

Chirurgia zitegrowana, bez ograniczeń

Nowa funkcja chirurgiczna ze specjalnym, małym i komfortowo lekkim silnikiem chirurgicznym KaVo EXPERTsurg oraz zintegrowaną pompą perystatyczną soli fizjologicznej

KaVo Estetica E70E80 VISION Promedus 3 
KaVo RELAXline tapierka ze skóry syntetycznej

Ekskluzywne wzornictwo – komfort dla każdego
Nowa, miękka tapicerka KaVo RELAXline


Fascynujący, eleganckie kolory: Graphite, Cashmere lub Agave oraz wyszukane wzornictwo. Niezwykle wygodna pianka z pamięcią kształtu, pokryta miękkim skóropodobnym materiałem. Twoi pacjenci powiedzą: „Podczas długich wizyt rzadko czuję się tak komfortowo, jak w fotelu stomatologicznym z miękką tapicerką KaVo RELAXline.” 

Wysokiej jakości tapicerka wygląda jak skóra i przypomina ją w dotyku. Pokrycie zapewnia certyfikowaną ochronę przeciwdrobnoustrojową. Wykonany w Niemczech precyzyjny, estetyczny szew wysokiej jakości świadczy o tym, że nowa, miękka tapicerka KaVo RELAXline jest wykonywana wyłącznie ręcznie.
 

Fotel - łatwe wsiadanie i zsiadanie

Wyjątkowa koncepcja zabiegowa KaVo Estetica E70/E80 Vision zapewnia wszelką swobodę dla zdrowej i odprężonej pracy stomatologa. To oznacza ergonomiczną postawę ciała, dostateczną bliskość do pacjenta i przyjemnie dużą swobodę ruchów w każdej sytuacji zabiegowej.

Regulowana wysokość fotela pacjenta w bardzo dużym  zakresie 35-90 cm stwarza optymalne warunki przeprowadzania zabiegu zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Funkcja powolnego ruchu Slow Motion – niezastąpiona podczas zabiegu z mikroskopem oraz ruchome podłokietniki, łatwe wsiadanie i zsiadanie

 

Większa swoboda i komfort - dotykowy wyświetlacz

Dotykowy panel sterowania z wielopolowym wyświetlaczem i funkcją MEMOdent, która pozwala na precyzyjne programowanie parametrów pracy instrumentów. Łatwe sterowanie funkcjami unitu, instrumentów i oświetlenia (natężenie, barwa światła, włączanie/wyłączanie) dzięki możliwości indywidualnej konfiguracji dotykowego panelu sterowania.

- dostęp do wszystkich funkcji i parametrów zintegrowanych urządzeń, unitu i fotela, których potrzebujesz podczas zabiegu, wygodnie z poziomu wyświetlacza dotykowego lub za pomocą sterownika nożnego.
- Najważniejsze informacje w jednym miejscu. Indywidualny przebieg zabiegu można zawsze dowolnie zaprogramować.
- Funkcje endodontyczne i chirurgiczne sprzężone z oprogramowaniem unitu.

Konsola lekarza

- 6 rękawów instrumentów od góry, od dołu lub cart, Możliwość instalacji 7 rękawa przy stoliku typu T
- modułowa konstrukcja daje możliwość rozbudowy w przyszłości
- sterownik silnika SMARTdrive zapewnia stały moment obrotowy nawet przy 100 obr/min
- duża przestrzeń zabiegowa dzięki długim na 90 cm doskonale wyważonym rękawom

KaVo Estetica E70E80 VISION Promedus 4
KaVo Estetica E70E80 VISION Promedus 10

 

Bezprzewodowy sterownik nożny. Odpowiedź dla zajętych dłoni i wplątanych w kable stóp.

Jeżeli codzienne zmaganie się z okablowaniem w gabinecie stomatologicznym stanowi problem KaVo ma alternatywę: bezprzewodowy sterownik nożny. Sterownik wykorzystuje typ baterii polimerowo-litowej, którą ładuje się przez 3h do uzyskania pełnej gotowości. Wytrzymałość baterii sięga nawet do pół roku, w zależności od częstotliwości jej wykorzystania. Spadek poziomu baterii do 30% zasygnalizuje sygnał dźwiękowy. Ani Bluetooth ani telefon komórkowy nie zakłóca częstotliwości sterownika. Trwałość baterii to 1000 ładowań! Sterownik jest bezpieczny dla osób z rozrusznikiem serca. 

Zautomatyzowana i zintegrowana higiena

Profesjonalne Centrum Higieny ze zintegrowanymi, zdejmowanym adapterami do rękawów instrumentów i rękawów ssących umożliwia szybkie przeprowadzanie zautomatyzowanych zabiegów czyszczenia i dezynfekcji. 

Zainstalowany jest blok wody DVGW oraz zintegrowane Centrum Higieny, które umożliwia automatyczne odkażanie wody preparatem Oxygenal oraz dezynfekcję rękawów ssących preparatem Dekaseptol. Podgrzewana woda do kubka pacjenta.

Zapytaj o produkt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
captcha
Nieprawidłowe Captcha Antispam
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17