realizacje

21 czerwiec 2022

PRO EndoDentica - nasze kolejne wyposażenie nowej kliniki w Łodzi

 


Miło nam przedstawić Państwu naszą realizację w Klinice Pro EndoDentica mieszczącej się pod adresem Rąbieńska 129 w Łodzi. Ogromnie nas cieszy, że kolejna łódzka placówka zaufała naszemu doświadczeniu i zdecydowała się wyposażyć swoje gabinety w najwyższej jakości sprzęt z naszej oferty.


Klinika Pro EndoDentica oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, endodoncji, stomatologii dziecięcej, ortodoncji, protetyce oraz w implantologii. Dzięki lekarzom, z każdej dziedziny stomatologii oraz najnowocześniejszemu sprzętowi na rynku konsultacje i leczenie mogą odbyć się w jednym miejscu bez potrzeby odwiedzania innych gabinetów.

Gabinety wyposażone zostały przez nas w dwa unity stomatologiczne KaVo Primus 1058 Life w wersji z rękawami od góry w pięknym ponadczasowym antracytowym kolorze. Do unitów zostały dobrane mokre pompy ssące FourTek RAIN 1, sprężarki z osuszaczem FourTek Mirage 100E SILVER oraz drobne wyposażenie takie jak: piaskarka profilaktyczna KaVo PROPHYflex 4, lampa polimeryzarcyjna REFINE MaxCure H oraz instrumenty stomatologiczne.

Radiologia to aparat pantomograficzny KaVo Op 3D wraz z komputerem i monitorem medycznym EIZO MX242W, wewnątrzustne aparaty rtg KaVo Focus oraz system radiografii cyfrowej KaVo IXS.

Do sterylizatorni trafił niezwykle praktyczny zestaw urządzeń do sterylizacji firmy Euronda ,w którego skład wchodzą: autoklaw Euronda E8, zgrzewarka Euorseal 2001 Plus, destylarka Aquadist.

Tak jak zawsze do każdej z naszych realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, szukamy najlepszych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klientów, Państwa zadowolenie i najwyższy komfort pracy to nasz priorytet. 

 

"Serdecznie podziękowania dla zespołu PROMEDUS za pomoc w wyborze najlepszego sprzętu, realizację i montaż. Sprzęt spełnia wszystkie nasze oczekiwana. Na każdym etapie prac, wszelkie wątpliwości mogliśmy konsultować na bieżąco z pracownikami. Współpraca z Państwem to czysta przyjemność! Wojciech Popławski"

 

PROEndoDentica logo


Galeria zdjęć PRO EndoDentica Łódź 


 

Promocje:

Katalog Stomatologiczny Promedus wiosna-lato 2024

Katalog Stomatologiczny Promedus wiosna-…

  Odkryj świat stomatologii z najnowszym Katalogiem Stomatologicznym Promedus na sezon...

Czytaj więcej
Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limitowana 2024

Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limi…

Planmeca Compact™ i Classic - Edycja Limitowana na rok 2024...

Czytaj więcej
Unity stomatologiczne VITALI - wiosenna promocja

Unity stomatologiczne VITALI - wiosenna …

  Najwyższej kalsy unity stomatologiczne marki VITALI  V8 TOUCH oraz T5 EVO PLUS 4.0. ...

Czytaj więcej
DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pantomografy i inne urządzenia

DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pa…

Nie musisz długo czekać by wkrótce mieć swój unit stomatologiczny...

Czytaj więcej
Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limitowana 2023

Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limi…

Planmeca Compact™ i Classic - Edycja Limitowana już w sprzedaży...

Czytaj więcej

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17