Promotal ELITE - fotel ginekologiczny, urologiczny, medyczny

  • Cena:

    od 30.900 zł

PROMATAL logo

Elektryczne zasilanie

to jeden z głównych atutów profesjonalnego fotela ELITE firmy Promotal. Niska pozycja do wsiadania oraz atrakcyjny wygląd to zachęta dla pacjenta do bezstresowego udziału w badaniach. Fotel ELITE łączy w sobie ogromną funkcjonalność, różnorodność pozycji oraz akcesoriów dodatkowych. Praca z fotelem jest efektywna, a pacjent odnosi wrażenie pełnego profesjonalizmu podczas świadczonej usługi medycznej. Firma Promedus z Łodzi jest bezpośrednim importerem foteli Promotal.

Elite Promedus 5
Elite Promedus 3

Pozycjonowanie fotela

Wyrafinowane sterowanie każdym segmentem fotela oddzielnie. Sterownik nożny reguluje ruch nachylenia siedziska, oparcia (opcja) i pozycji w zakresie góra-dół.  Lekarz może wypozycjonować fotel indywidualnie dla każdego pacjenta. Idealnie dobrana pozycja pracy to również komfort dla lekarza, który unika kontuzji pleców, w porównaniu z pracą z fotelem manualnym.

Potrzeby pacjenta

Pacjenci odwiedzający gabinet często bardzo różnią się od siebie, choćby budową ciała. Dlatego łatwy dobór odpowiedniej pozycji ma kolosalne znaczenie w efektywności badania i komfortu dla pacjenta. Różnorodność pozycji pozwala odpowiednio ustawić fotel do badań. Dodatkowo istnieje wybór w systemie podpierania nóg: tapicerowane podpórki pod kolana Goeppl'a lub metalowe podpórki pod stopy.  Dodatkowy zagłówek czy wsparcie dla nóg w pozycji leżącej poprawia komfort badań i wygodę dla pacjenta. Podpórka proktologiczna zwiększa zakres badań. Fotel jest bardzo stabilny, jego nośność  to 200 kg. 

Elite Promedus 4
Elite Promedus 2

Fotel profesjonalny

 Aby zmaksymalizować trafność diagnozy, fotel ELITE można wyposażyć w specjalistyczne akcesoria. Bardzo dogodnym rozwiązaniem są gotowe uchyty do kolposkopów różnych producentów.  Metalowe szyny o standardowym przekroju, dają możliwość zamocowania wielu innych elementów, które zwiększą ergonomię i efektywność pracy np. lampę oświetleniową.  Fotel ELITE może też występować w wersji mobilnej. Fotel ELITE występuje również w wersji urologicznej.

Higiena przede wszystkim

Fotel ELITE został tak zaprojektowany, aby jego utrzymanie w czystości było łatwe i szybkie. Gładka, bezszwowa tapicerka daję się łatwo wyczyścić, nie zbędnych zakamarków, gdzie mógłby zgromadzić się brud czy bakterie. Tapicerkę siedziska i oparcia można łatwo zdjąć do gruntownego czyszczenia.   Daje nam to również dostęp do bazy fotela.
Stalowa konstrukcja fotela pokryta jest powłoką z tworzywa ABS, tworząc idealnie gładką powierzchnię, łatwą do czyszczenia i dezynfekcji . Papier na rolce umiejscowiony z tyłu za zagłówkiem, daje możliwość łatwego rozwinięcia papieru na całej powierzchni siedziska i oparcia lub tylko siedziska. Wysuwana taca pod fotelem o pojemności 6 litrów skutecznie gromadzi płyny powstające podczas badania czy zabiegu. Na tacę można nałożyć specjalną siatkę, która zapobiega rozpryskiwaniu płynów. 

Elite Promedus 6

Cechy fotela i wyposażenie podstawowe:

  - maksymalne obciążenie 200 kg.
  - wymiary całkowite: dł.: 179,6 cm., wys. 54,6-94,6 cm, szer. 62,6 cm
  - waga fotela: 136 kg.
  - elektrycznie sterowana wysokość w zakresie 54,6-94,6 cm.
  - siedzisko regulowane silnikiem elektrycznym
  - położenie oparcia regulowane za pomoca sprężyny gazowej
  - elektryczny sterownik nożny do regulacji wysokości, nachylenia siedziska i opcjonalnie oparcia
  - tapicerka bezszwowa, wybór kilkunastu kolorów, zdejmowalna
  - zintegrowana rolka na serwety papierowe (szer. 50 cm, śr. 12,5 cm)
  - wysuwana taca pod siedziskiem, plastikowa, o pojemności 6 litrów
  - przygotowane miejsce do instalacji akcesoriów z dwóch stron fotela
  - struktura fotela wykonana ze stali, pokryta powłoką z tworzywa ABS
  - uchwyt na rolkę z papierem (szerokość rolki 50 cm, średnica 12,5 cm)
  - podpórki pięt.

 PROMEDUS bezpośredni importer foteli PROMOTAL w Polsce  


 

Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
Podaj poprawne zabezpieczenie antyspamowe.

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.