Niezbędne czynności i operacje zapewniające bezpieczeństwo pacjentów i personelu w praktyce stomatologicznej. 10 KROKÓW:
  W wielu opracowaniach, wytycznych i wksazówkach pojawiają się informacje, że skuteczna sterylizacja materiałów potencjalnie skażonych wirusem COVID-19, może się odbywać za pomocą piecy, piekarników, suszarek czy sterylizatorów termicznych z poprzedniego dwudziestolecia. Wystarczy wystawić materiał na działanie temperatury 70 stopni przez 30 minut. Niemiecki instytut DGSV wydał rekomendację, którą przedstawił…
  Rola dentystów i  asystentek dentystycznych w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
Ideą stworzenia linii produktów Pro-System było stworzenie zintegrowanego systemu urządzeń, który osiąga całkowitą wydajność we wszystkich fazach procesu sterylizacji. Technologia i rozwiązania zapewniające wszechstronny i prosty interfejs, który współdziała z użytkownikami. Firma Euronda opracowała 5 innowacji, aby fazy protokołu sterylizacji były bezpieczne i wydajne.
  W procesie sterylizacji narzędzi dentystycznych każdy etap ma kluczowe znaczenie i jest niezbędny w każdym następnym kroku. Właściwy wynik końcowy nie może zostać osiągnięty, jeśli nie zostaną wykonane wszystkie przewidziane procedury. Instrument, który nie jest czysty, nigdy nie będzie sterylny ! Sterylizacja jest procesem złożonym, w którym początkowe etapy oczyszczania…
Wydajność i długowieczność autoklawu. Jak każde urządzenie mechaniczne, autoklawy wymagają okresowego planu konserwacji technicznej, ponieważ oprócz prawidłowej codziennej pracy zapewni to długą żywotność i sprawne działanie przez cały okres użytkowania. Pomoże to również uniknąć nieprzewidzianych wydatków lub nieoczekiwanych awarii, które spowolniłyby działalność Twojego gabinetu dentystycznego.
Warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań przed wyborem autoklawu. Niech to nie będzie decyzja oparta na jedynym kryterium jakim jest cena, ale decyzja poparta wiarygodnymi argumentami, świadomy wybór, idealnie dopasowany do dzisiejszych realiów zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wynikający z aktualnie obowiązujących przepisów. Autoklaw to ważna jak nie najważniejsza…
  W artykule omawiamy dezynfektor termiczny do mycia narzędzi chirurgicznych przedstawiając podstawowe fakty dotyczące sprzętu oraz wytyczne co do użycia i konserwacji. Walidacja i identyfikowalność, począwszy już od fazy czyszczenia.

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.