E-Memory 2.0 - oprogramowanie do przechowywania danych

euronda logo


E-Memory 2.0 i E-Data - oprogramowanie do przechowywwania danych sterylizacji

Oprogramowanie Euronda E-Memory jest najnowocześniejszym oprogramownaiem na rynku. Jest standardowym wyposażeniem nowej serii autoklawów Euronda E10, E9 Next i E8 !

 

Bezpieczeństwo i kontrola za jednym kliknięciem
E-Memory 2.0 jest najnowocześniejszym oprogramowaniem do przechowywania, zarządzania i odzyskiwania wszystkich danych i parametrów dotyczących sterylizacji, dezynfekcji termicznej i procesów zgrzewania w Twojej klinice. Dzięki temu systemowi otrzymasz kompletną i zorganizowaną bazę danych dotyczących procesów sterylizacji. 

Nowe zaawansowane funkcje
- nowy „Watch-Folder” automatyzuje import cykli do bazy danych, upraszcza wysyłkę pojedynczych danych, a także obsługuje działania związane z raportowaniem i certyfikacją.
- funkcja wsparcia technicznego pozwala na wybranie cyklu lub listy cykli i przesłanie ich w formie raportu do centrum wsparcia serwisowego.

Połączone, kompleksowe zarządzanie
E-Memory 2.0 ® pozwala na zarządzanie danymi automatycznie lub półautomatycznie z każdego urządzenia serii Euronda Pro-System zaangażowanego w proces sterylizacji:
- Myjnia – termodezynfektor: Eurosafe 60
- Zgrzewarki: Valida i Euromatic Plus
- Autoklawy: E10, E9 NEXT, E8

E-Data 

Dzięki oprogramowaniu E-Data autoklawy (E8, E9 NEXT i E10) i urządzenia linii Euronda ProSystem mogą się ze sobą komunikować i przekazywać dane do oprogramowania E-Memory. E-Data współpracuje z systemem operacyjnym Windows oraz iOS. Jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku systemów informatycznych do obsługi gabinetów stomatologicznych jak np. Dios, Segosoft, Julie, i najpopularniejszy w Polsce Prodentis.

 


 

Euronda E Memory 20 Promedus

 


 

Walidacja - pozwala na zweryfikowanie efektywności urządzenia, aby być pewnym, że operacja zakończyła się pomyślnie (dezynfekcja termiczna, zgrzewanie lub sterylizacja).

Śledzenie - jest użyteczne, aby zweryfikować informację potwierdzającą sterylność narzędzi przed ich użyciem. Celem tego kroku jest pozostawienie zapisu o danym cyklu sterylizacji dla każdego instrumentu. Zapis taki zawiera czytelne informacje na pakiecie: data sterylizacji, dane autoklawu, który brał udział w procesie, rezultat cyklu, identyfikacja operatora, który wkładał i zwalniał wsad oraz data ważności pakietu (ustalona według wewnętrznego protokołu w gabinecie).

Odzyskiwanie - pozwala zweryfikować informację, która certyfikuje sterylność narzędzi po ich użyciu. Celem tego kroku jest pozyskanie informacji o cyklu sterylizacji dla każdego instrumentu. Informacja na pakiecie jest sprawdzana krzyżowo z dziennikiem sterylizacji zawierającym szczegóły dotyczące testów poprawności działania autoklawu. Te trzy komplementarne aspekty są fundamentalne dla totalnie bezpiecznej pracy i autonomii, dla zapewnienia maksymalnej ochrony dla pacjentów i personelu. Dodatkowo są skuteczną obroną w sporach sądowych.

 


Promedus wyłączny dystrybutor Euronda ProSystem w Polsce


 Euronda E10 Promedus 2


 

Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
captcha
Nieprawidłowe Captcha Antispam
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17