Leica M320 - mikroskop stomatologiczny

 • Cena:

  52.000 zł  + ErgoWedge 5o-25o - pakiet VALUE   

                   63.000 zł  + Binokular 0o-180o + Multifoc 200-300 mm GRATIS - pakiet Advanced II   

    74.000 zł  + ErgoWedge 5o-25o + kamera Full HD + Multifoc 200-300 mm GRATIS - pakiet Advanced I

  promocja KRAKDENT do 19.04.2019.

   

Leica logo

Leica Microsystems wszedł na nową drogę w konstruowaniu mikroskopów stomatologicznych i usprawnił ich funkcjonowanie. Wysiłek opłacił się, a wynik jest imponujący: Mikroskop stomatologiczny Leica M320 z systemem jezdnym i oświtleniem LED. Mikroskop, który możesz zamontować gdzie chcesz: słup podłogowy, system jezdny, ściana lub sufit. Tak jak sobie życzysz i jak jest najwygodniej. Serwis Promedus wykonał wiele instalacji w każdym z wymienianych systemów.

Mikroskop stomatologiczny Leica - naturalna emisja światła

Sprzęt optyczny Leica ma długą i bogatą historię. Pacjenci sprzęt ten mogą znać z własnego doświadczenia fotograficznego, lekarze innych specjalności z chirurgii i mikrochirurgii. Mikroskop Leica tak więc jest doskonałą wizytówką Twojegego gabinetu. Mikroskop stomatologiczny Leica M320 jest pierwszym na świecie mikroskopem, który wprowadził technologię LED w stomatologii.

Brak zewnętrznych światłowodów poprawia estetykę, ergonomię oraz nie generuje kosztów eksploatacyjnych ich wymiany.

 

Mikroskop stomatologiczny Leica M320 zaprojektowano w czterech pakietach wyposażenia, które bardzo łatwo dopsować do swoich potrzeb:

- pakiet VALUE

- pakiet Advanced II

- pakiet Advanced I

- pakiet High End

 

leica m320  promedus 2
leica m320  promedus 3

Technologia LED

Technologia LED w mikroskopie stomatologicznym to przyszłość, którą producent stosuje już od kilku lat.

Temperatura światła emitowanego przez diodę zapewnia naturalne barwy obrazów w jamie ustnej pacjenta. Strumień światła LED jest dużo lepszy niż konwencjonalne jego źródło.

Mało tego żywotność lampy LED jest fenomenalna - daje około 60.000 godzin pracy. Jest to gwarancją niskich kosztów eksploatacyjnych mikroskopu Leica.

Dzięki technologii LED możemy uzyskać od razu pełną moc oświetlenia zaraz po włączeniu lampy, nie musimy tracić czasu na rozgrzanie się zwykłej lampy. Żarówki LED są również małych rozmiarów i kompaktowe, co jest doskonałym rozwiązaniem konstrukcyjnym.

Informacja - słowo klucz w stomatologii

Potrzeba informacji jest coraz silniejnia zarówno u lekarzy stomatologów, jak i u pacjentów. Informacja zmienia życie obojga. Stwarza nowe, niespotykane dotąd możliwości. Dokumentacja, główne źródło informacji, pozwala na prezentację danych potrzebnych do dalszego leczenia. Przedstawiając niezbite argumenty w postaci akt z wszystkimi danymi pacjent nie ma najmniejszych wątpliwości o słuszności diagnozy postawionej przez lekarza dentystę. Wszystkie wskazania do dalszego leczenia poparte sa kompetentną informacją. Tak zdobywa się zaufanie pacjetów.

Obrazowanie w jakości Full HD​

W dzisiajszych czasach dokumentacja cyfrowa odgrywa coraz większą rolę w praktyce stomatologicznej. Dzięki wbudowanej kamerze Full HD, potrzebne dane mogą być archiwizowane, bez odrywania operatora się od pracy.

Mikroskop stomatologiczny Leica M320 może być wyposażony opcjonalnie w zintegrowaną kamerę Full HD, która pozwala na zrobienie zdjęcia o dużej rozdzielczości i nagrywanie filmów wideo w jakości Full HD.

leica m320  promedus 5
Leica M320 Promedus 6

Elastyczny

W celu zaspokojenia wciąż rosnących wymagań lekarzy, konstruktorzy mikroskopów Leica skupili się zarówno na dopasowaniu jego wyglądu zewnętrznego do co raz częściej urządzanych w stylu modern gabinetów stomatologicznych jak i na odpowiedniej, zaawansowanej technologii obrazowania, która wspomagana jest przez doskonałą jakość światła LED. Dzięki tym zmianom lekarze stomatolodzy mogą zwiększyć produktywność swoich gabinetów - wzrasta poziom obsługi pacjenta, tym samym wzrasta ich ilość.

Ergonomiczny

Stomatolog może dopasowac mikroskop do pracy jaką chce aktualnie wykonać. Mikroskopy Leica są ergonomiczne ze względu na swoje kompleksowe wyposażenie:

kilka rodzai binokularów do wyboru:

  - binokular pochyły: 45o 

  - binokular uchylny ErgoWedge:  5-25o

  - binokular o zmiennym kącie:  0-180o

oraz soczewek i uchwytów oraz unikalne, również opatentowane moduły Leica:

  - ErgoWedgeTM  - uchylność 5o-25o 

  - ErgoOptic Dent TM

  - MultiFoc - obiektyw z regulowaną ogniskową: 200 mm - 300 mm

Opcjonalnie mikroskop może być wyposazony w kamerę Full HD 1080p. Jest to jedyny mikroskop na świecie posiadający taką kamerę.

Pionowe lub nachylone ramię Leica M320 F12 idealnie pasuje do indywidualnych warunków pracy lekarza.

Zasięg ramion największy na rynku, aż 1.77 m oraz kompaktowa podstawa w wersji jezdnej o wymiarach tylko: 60,8 cm x 60,8 cm umożliwia swobodne ustawienie mikroskopu w gabinecie.

Leica M320 Promedus 4

Odpowiedni design w Twojej praktyce dla wspaniałej atmosfery

Dzięki wciąż rozwijajacej się świadomości lekarzy dentystów, produkty których używają w swoich praktykach są nie tylko funkcjonalne, ale równiez estetyczne. Dzieje się tak z przyczyn praktycznych: forma podąża za funkcją. Leica mikroskop stomatologiczny jest praktycznie urządzeniem bezproblemowym, odpornym na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, łatwym w obsłudze. Dodatkowo, zarówno dla wygody lekarza i pacjenta, jak i dla estetycznego wyglądu, wszystkie kable tego mikroskopu zostały poprowadzone w taki sposób, by nie były widoczne i nie przykuwały uwagi osób będących w gabinecie. Uchwyty, dzięki którym można mikroskop ten przemieszczać mogą być myte i sterylizowane.

Mikroskop Leica jest obiektem, który może nie rzuca się w oczy jako pierwszy, najważniejszy w Państwa gabinecie natomiast urządzenie to na pewno będzie pasowało kolorystycznie do każdego stylu gabinetu stomatologicznego, w którym został on urządzony. Leica to mikroskopy estetyczne, klasyczne i co najważniejsze funkcjonalne, jako jedyne wyposażone w oświetlenie diodowe, które generuje jasny, nierozpraszający się promień światła. 


Promedus autoryzowany dystrybutor Leica, KaVo


www.leica-microsystem.com


Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
Podaj poprawne zabezpieczenie antyspamowe.

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul.Uniwersytecka 2/4
90-137 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.