Camfil City M - profesjonalny oczyszczacz powietrza

  • Cena:
    6.900 zł

Camfil logo


Camfil City M Air Purifiers to opatentowany profesjonalny oczyszczacz powietrza z najbardziej wydajnymi filtrami H13 na rynku o skuteczności 99,95%, wyprodukowany w Szwecji. Link do aktualnego artykułu o COVID-19 ...

 

CZY ZNASZ SWOJEGO WROGA ?
W gabinetach stomatologicznych ryzyko zanieczyszczenia powietrza jest szczególnie wysokie. Oprócz cząstek wytwarzanych przez samych ludzi oraz tych pochodzących z zewnątrz, stosowane przyrządy dentystyczne generują potencjalnie zakaźne cząstki i aerozole. Unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia mogą mieć kontakt z drogami oddechowymi, błonami śluzowymi i oczami pacjentów i lekarzy, co powoduje wysokie ryzyko przeniesienia infekcji. Do ogólnej puli zanieczyszczeń dochodzą także nieprzyjemne zapachy powstające w wyniku zabiegów stomatologicznych. 

JAK MOŻEMY SIĘ CHRONIĆ ?
Procedury dezynfekcji są niezbędne do usuwania zanieczyszczeń mikrobiologicznych z powierzchni i przyrządów denstycznych, jednak nie są skuteczne w usuwaniu cząstek zawieszonych w powietrzu. W związku z tym konieczne jest oczyszczanie powietrza, w celu zmniejszenia stężenia tych cząstek, a tym samym ograniczenia ich osiadania na powierzchniach. 

ROZWIĄZANIE
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii oraz eleganckiej i kompaktowej konstrukcji, oczyszczacz powietrza City M jest wydajnym i cichym urządzeniem łatwym do instalacji w niemal każdych warunkach. Oczyszczacze powietrza City M został zaprojektowane tak, aby zmieściły się w nowoczesnym w gabinecie stomatologicznym, klinice chirurgicznej, siłowni, pracowni fryzjerskiej lub salonie kosmetycznym zapewniając zdrowe powietrze o powierzchni do 75 metrów kwadratowych.
Oczyszczacz City M Dental Cafre skutecznie usuwa zanieczyszczenia mikrobiologiczne, cząstki stałe, kurz, nieprzyjemne zapachy i inne szkodliwe zanieczyszczenia. W mniej niż pół godziny oczyszczacz City M jest w stanie zatrzymać miliony szkodliwych cząstek. Camfil City M wyposażony jest w dwa filtry HEPA H13 z warstwą węgla, zapewniając zdrowsze środowisko wewnętrzne, usuwając kurz i inne szkodliwe zanieczyszczenia obecne w gabinetach, domach, biurach, szkołach i szpitalach.  Każdy oczyszczacz posiada indywidualny certyfikat skuteczności. 

ZAUFAJ NAM - FIRMIE CAMFIL
Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie rozwiązań dla filtracji powietrza dla ochrony ludzi, procesów i środowiska. Od ponad pół wieku szwedzka firma Camfil pomaga oddychać ludziom czystszym powietrzem. Oczyszczacz powietrza City M został nagrodzony znakiem jakości ECARF przez Europejskie Centrum Badań nad Alergiami jako produkt wysokiej jakości dla osób z alergią. Znak Jakości ECARF przyznawany jest urządzeniom spełniającym następujące punkty:
 • Znaczna redukcja poziomu pyłków, bakterii, wirusów i zarodników pleśni w powietrzu
 • Skuteczność dla cząstek ≤ 7 μm większa niż 90 %
 • Zdolność zatrzymywania bakterii ≥ 95 %
 • Pozostała ilość alergenów w oczyszczonym powietrzu < 0,001 μg/m³
 • Zdolność zatrzymywania zarodników pleśni ≥ 85 %
 • Nie uwalnia ozonu do otoczenia
 • Nie wpływa na temperaturę otoczenia

ZALETY ZASTOSOWANIA Camfil CITY M
 • Oczyszczacz wyposażony w dwa profesjonalne filtry HEPA H13 o minimalnej skuteczności 99,95% oraz w filtrację molekularną do zatrzymywania zanieczyszczeń gazowych
 • Redukuje nieprzyjemne zapachy
 • Rozwiązanie energooszczędne (średnie zużycie 7W)
 • Zmniejsza ryzyko zakażenia drogą kropelkową
 • Poprawa jakości powietrza dla pacjentów i personelu;
 • Skuteczne usuwanie aerozoli podczas pracy stomatologa

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Zastosowanie: poprawa jakości powietrza wewnętrznego w obiektach takich jak szpitale, gabinety stomatologiczne, ginekologiczne i medyczne, salony kosmetyczne i fryzjerskie, hotele, biura, laboratoria, budynki użyteczności publicznej oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest oczyszczone powietrze wysokiej jakości
Napięcie zasilające: 240 V
Filtry: H13 o skuteczności 99,95%i filtr molekularny
Miejsce pracy: na podłodze
Wykończenie: czarny lub biały
Obsługiwana powierzchnia: do 75 m2
Wymiary: 340 x 720 x 345 mm
Waga: 15 kg
Certyfikaty: Atest PZH, ECARF, EN 1822 and ISO 10121-2
Produkcja: Made in Sweden

 

Galeria zdjęć Camfil CITY M


Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
Podaj poprawne zabezpieczenie antyspamowe.
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17