UV-C STERILON AIR- przepływowe lampy wirusobójcze i bakteriobójcze

  • Cena:

    od 1.020 zł  promocja

    kup w sklepie 260px

     


UV-C STERILON AIR - przepływowe lampy wirusobójcze, do dezynfekcji powietrza.

Przepływowe lampy UV-C STERILON AIR oraz UV-C STEILON AIR LIGHT w swojej pracy wykorzystują światło ultrafioletowe (UV-C). Są urządzeniami, które w skuteczny sposób usuwają z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby. Są także w stanie zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu.
Lampy dedykowane są do montażu naściennego, dostępne są jednak także w wariancie wolnostojącym. Lampy z serii AIR wyposażone są w tryb ECO, zapewniający cichą pracę.


Technologia dezynfekcji UV-C jest znana od prawie stu lat i wykorzystywana jest głównie w medycynie. W dobie pandemii koronawirusa Covid-19 jej zastosowanie jest dużo szersze i można je stosować jako skuteczna metodę w gabinetach medycznych, stomatologicznych, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, biurach, zakładach pracy, obiektach usługowych, restauracjach, hotelach, jednostkach administracji publicznej, placówkach edukacyjnych i opiekuńczych, a także do zastosowań prywatnych. Lampa bakteriobójcza UV-C, wykorzystuje światło ultrafioletowe o długość fali UV-C: 253,7 nm, co czyni ją jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Skuteczność 99,9 %.

STERILON AIR - bezpieczna dezynfekcja przepływowa pomieszczeń w obecności osób
Dezynfekcja przepływowa przeznaczona jest do pomieszczeń, w których następuje przepływ ludzi i jest konieczność oczyszczenia powietrza ze szkodliwych drobnoustrojów. W dobie pandemii Covid-19 lampa bakteriobójcza to niezbędne wyposażenie gabinetu medycznego. Dezynfekcja przepływowa polega na naświetlaniu promieniami UV-C powietrza przepływającego przez wnętrze lampy wirusobójczej. Dzięki przemyślanej budowie, powietrze przepływa przez komorę dezynfekcyjną, gdzie zostaje naświetlone i zdezynfekowane, a następnie zostaje wyprowadzone do pomieszczenia. Promienie UV-C nie wydostają się na zewnątrz, dzięki czemu dezynfekcję pomieszczenia można przeprowadzać w obecności osób.

Tryb ECO
Dzięki regulacji wentylatora lampa może pracować w trybie ECO. Tryb ten pozawala na zmniejszenie przepływu lampy, dzięki czemu lampa pracuje w trybie cichym. Aby uzyskać odpowiednio wysoką skuteczność dezynfekcji w trybie ECO, lampa musi pracować minimum o dwie godziny dłużej niż w standardowym trybie.

 

Parametry techniczne

• Funkcja przepływowej dezynfekcji powietrza
• Rodzaj światła: ultrafioletowe UV-C
• Wentylator DC z trybem ECO
• Korpus stalowy w kolorze białym
• Endcap wykonany z szarego tworzywa wysokiej jakości
• Niska waga: 72W- 3,5 kg, 144W- 4kg
• Przepływ powietrza: 72 W: 160 m3/h; 110 m3/h (tryb ECO)
                                 144 W: 220 m3/h; 110 m3/h (tryb ECO)
• Filtr przeciwkurzowy
• Żywotność źródła światła: 9000 h
• Maksymalna kubatura pomieszczenia: 72 W - 90 m3, 144 W- 150 m3
• Długość fali UV-C: 253,7 nm
• Napięcie zasilające: 220-240V
• Stopień szczelności: IP20
• Włącznik on – off
• Przewód zasilający: 3 m
• Lampa wyposażona w licznik czasu pracy służący do sygnalizacji zużycia świetlówek UV-C. Po upłynięciu zaprogramowanej ilości godzin żywotności świetlówek UV-C (9000), należy wymienić świetlówki i zresetować licznik.
• Miejsce produkcji: Made in Poland


Skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania lamp Sterilon Air
Lampa UV-C STERILON AIR jest zabezpieczona przeciwko jej otwarciu. Aby zdjąć górną osłonę należy użyć klucza imbusowego.

 

  UV C STERILON FLOW logo

 


Galeria zdjęć lamp UV-C serii AIR oraz AIR LIGHT


 

 


Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
Podaj poprawne zabezpieczenie antyspamowe.
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17