Euronda E10 - autoklaw klasy B

  • Cena:

    19.900 zł - 24 l  

    27.230 zł  21.900 zł   + demineralizator Aquafilter + myjka ultradźwiękowa Eurosonic 4D + drukarka etykiet - Super Pakiet 

euronda logo

Autoklaw klasy PREMIUM, premiera podczas CEDE 2017

 

E10 jest najnowszym autoklawem klasy Premium firmy Euronda Pro System, następcą doskonałego modelu  E9 Recorder. Bardziej wydajna pompa próżniowa i zoptymalizowany cykl suszenia sprawiają, że E10 jest najlepszym sterylizatorem Euronda. Ponadto zużywa mniej wody i energii niż jakikolwiek inny autoklaw oferujący porównywalne osiągi (2350 W, 300 ml).

Profesjonalne, nieodpłatne oprogramowanie E-Memory pozwala na zarządzanie wszystkimi danymi o cyklach sterylizacji.

E10 posiada najnowocześniejszą technologię, taką jak wyświetlacz E-Touch, z bardzo przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Do wyboru 5 różnych cykli B i wiele innych cykli (typu N i S) zabezpieczonych hasłem.

E-Light zmienia kolor podczas przemieszczania się przez różne etapy cyklu sterylizacji, a innowacyjny czasomierz E-Timer pozwala ustawić dowolny czas w którym testy i cykle mogą się rozpoczać.

E10 posiada nowy, wszechstronny i rozszerzalny system identyfikowalności. Wszystkie dane są zapisywane na karcie SD i przesyłane do komputera z połączeniem Ethernet lub opcjonalnie Wi-Fi.

E10 charakteryzuje się systemami, które utrzymują stale optymalny poziom jakości i gwarantuje ciągłą sterylizację: system Inspection®, system kontroli zanieczyszczeń, czujnik jakości wody i separator powietrza.

Euronda E10 Promedus 5
Euronda E10 Promedus 3

Wydajność i ergonomia

Najlepszy system sterylizacji Euronda jest wydajny, gwarantuje doskonałe suszenie i jest przyjazny dla środowiska. Jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika, z całkowitą harmonią pomiędzy operatorem, urządzeniem i środowiskiem pracy.

Innowacyjność

Nowe systemy E-Touch, E-Light, E-Timer, E-Help i E-Backup służą do łatwej i komfortowej obsługi najnowszej technologii.

Całkowita kontrola i bezpieczeństwo

Elektroniczny system zapisu procesu sterylizacji i opcja drukowania zapewniają wszechstronną indentyfikację. Nowe systemy gwarantują wyjątkową jakość sterylizacji przez czały czas, od instalacji do konserwacji.

Sterylizacja w takim autoklawie jest wysoce skuteczna, niszczy wszystkie, zarówno wegetatywne jak i przetrwalnikowych oraz zarodnikowe formy mikroorganizmów. Prawidłowo wysterylizowany materiał jest jałowy – nie zawiera żadnych żywych drobnoustrojów takich jak bakterie, grzyby, a także wszelkiego rodzaju wirusy typu sars, koronawirus, HIV, żółtaczka oraz ich form przetrwalnikowych. Dedykowanym programem do usunięcia nawet najtrudniejszej formy przetrwalnikowej jest B134 Prion, gdzie faza sterylizacji jest wydłużona do 18 minut.

 

Nowy wymiar Design

Dopasowane dwukolorowe gładkie obudowy oraz  4-calowy kolorowy ekran dotykowy i innowacyjne kolorowe diody LED systemu E-Light nadają mu charakterystyczny wygląd. Euronda E10 to wyrafinowany i nowoczesny projekt który podnosi estetykę.

Przyjazny dla użytkownika

Dzięki innowacyjnemu programowi E-Timer można ustawić cykle próbne i sterylizacyjne w dowolnym czasie co pozwala zaoszczędzić twój czas. Również uruchomnienie rano przed pracą tesu: szczelności, Bowie&Dick albo Helixa.

E-Help to innowacyjny system który pomaga operatorom wybrać właściwy cykl dla instrumentów, które chcą sterylizować. 

Nowy standard wyposażenia

Ethernet - połacznie z komputerem, serwerm w celu zapisu cykli

E-WIFI - system bezprzewdowego połączenia z komputerem (opcja)

E-MEMORY - profesjonalne oprogramowanie do zarządzania wszystkimi danymi sterylizacji

SD Card - zapis danych o cyklach na karcie SD

Euronda E10 Promedus 9
Euronda E10 Promedus 2

System zapisu procesu sterylizacji - WALIDACJA

Autoklaw E10 posiada nowy, wszechstronny i rozszerzalny system zapisywania procesu sterylizacji. Szczegółowe informacje na temat wszystkich cykli sterylizacji można zapisać na karcie SD i przesyłać do komputera przy użyciu standardowych połączeń Ethernet lub opcjonalnemu Wi-Fi.

Jeśli do komputera są podłączone inne urządzenia z systemu Euronda Pro System (takie jak Eurosafe 60 lub Euroda Valida), cały proces sterylizacji może być monitorowany, sprawdzany i śledzony automatycznie  E-Memory.

Ponadto, z 3 różnymi typami drukarek (najpopularniejsza wbudowana drukarka etykiet), autoklaw stomatologiczny Euronda E10 zaspokaja wiele potrzeb i pozwala zaoszczędzić czas całkowicie bezpiecznie.

ProDentis - pełna integracja z najpopularniejszym oprogramowaniem dla stomatologii. Program automatycznie pobiera wszystkie parametry sterylizacji z oprogramownia E-Data w autoklawie jak: data, czas, imie i nazwisko operatora, numer cyklu itp. Automatycznie tworzy baze sterylizacji, tworzy diagramy, raporty. Łączy dane ze sterylizacji z kartą pacjenta. Niezwykle ważna integracjia związna z przyszłymi przepisami o cyfrowej archiwizacji kart pacjentów.

 

Jakość wody

Autoklaw Euronda E10 został wyposażony w czujnik jakości wody, który monitoruje jakość wody potwierdzając brak mineralizacji, co jest gwarancją niskiego poziomu zawartości osadów wapiennych co przedłuża żywotność i sprawność autoklawu. 

Inspection® System

Jak w każdym autoklawie Euronda użytkownik ma swobodny dostęp do zbiorników na wodę czystą i zużytą. Umowaliwia to łatwe czyszcznie i wydłuża żywotość autoklawu.

Dirt Control System

Umożliwia automatyczne usuwanie ewentualnych pozostałości zanieczyszczeń na narzędziach z obwodu hydraulicznego i ich odprowadzanie bezpośrednio do zbiornika wody zużytej, ułatwiając pracę urządzenia, nawet w obecności zanieczyszczeń w obwodzie hydraulicznym lub w instalacji odpływowej w celu zapewnienia większej trwałości autoklawu. Dirt Control System umożliwia pracę autoklawu także w nieoptymalnych warunkach.

Separator woda-powietrze

Moduł separujący wbudowany w zespół zbiornika jest prawdziwym “ratownikiem” dla pompy próżniowej. Pompy są niezbędne dla prawidłowej sterylizacji, ale są zużywane przez strumienie pary w wysokiej temperaturze, brud i pozostałości oleju smarowego pochodzące z narzędzi, turbin. Separator ma za zadanie oddzielenie powietrza od pozostałych komponentów przed wprowadzeniem go do pompy próżniowej. Ta metoda umożliwia funkcjonowanie pompy w idealnych warunkach gwarantujących długi okres eksploatacji.

 

 

Euronda E10 Promedus 8
Euronda E9 Next Promedus 2

Możliwość rozbudowy

3 zestawy drukarek łatwe do dodania nawet w późniejszym terminie:

- drukarka 1 - wbudowana na papier termiczny;

- drukarka 2 - wbudowana drukarka etykiet

- drukarka 3 - zewnętrzna drukarka etykiet 

Systemy uzdatniania wody

- Aquafilter - demineralizator dozujący automatycznie wodę doiorników

- Aquaosmo - system odwróconej osmozy automatycznie dozujący wodę

- Aquadist - destylarka

 


Promedus wyłączny dystrybutor i serwis fabryczny autoklawów Euronda w Polsce


www.euronda.com


Euronda Promedus 2


 

Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
Podaj poprawne zabezpieczenie antyspamowe.

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.