MELAG Careclave 618 - autoklaw stomatologiczny

  • Cena:

    tel. 515-155-615

melag logo

Careclave 618 to CARECLAVE 4 in 1 – WITAMY W PRZYSZŁOŚCI!

Rewolucja w procesie dekontaminacji narzędzi i instrumentów. Do tej pory staranne przygotowanie instrumentów stomatologicznych w gabinecie było procesem czasochłonnym i nieekonomicznym z punktu widzenia nakładów. Po 9 latach intensywnych badań i ciągłego rozwoju MELAG stworzył rewolucyjne rozwiązanie 4 w 1, które łączy cały proces dekontaminacji narzędzi i instrumentów w jednym autoklawie MELAG Careclave 618. 

1. Czyszczenie i dezynfekcja

Careclave umożliwia czyszczenie i dezynfekcję do 8 instrumentów wgłębionych, turbin, kątnic lub tipów w zaledwie 16 minut.

2. Konserwacja

Careclave delikatnie i szybko dba o kątnice i turbiny. Dzięki pierwszej na świecie stacji do konserwacji ADDcare zintegrowanej z urządzeniem, oliwienie główek i rotorów wykonywane jest bezpośrednio w urządzeniu.

3. Sterylizacja w klasie B

Dzięki opatentowanym technologiom DRYtelligence i podwójnego płaszcza, Careclave oferuje wszystko to czego oczekuje się od nowoczesnego autoklawu - a nawet więcej: sterylizacja wsadu o rekordowej wadze do 11 kg na maksymalnie 8 tacach lub w 4 kontenerach MELAstore, do tego rekordowe czasy cykli nieosiągalne dla żadnego innego autoklawu. Rewolucją jest również komora autoklawu: dzięki specjalnemu pojemnikowi Carebox, w jednym cyklu możliwe jest czyszczenie i sterylizacja końcówek stomatologicznych oraz sterylizacja narzędzi na krótkich tackach.  

MELAG Careclave 61B Promedus 3
MELAG Careclave 61B Carebox Promedus 6

4. Dokumentacja cyfrowa i automatyczne zwolnienie wsadu

System ProControl to koniec ery dokumentacji na papierze. Teraz możesz szybko i bezpiecznie przygotować dowód prawidłowego przeprowadzenia dekontaminacji narzędzi. Potwierdzenia procesu i etap zwolnienia wsadu odbywa się bezpośrednio na wyświetlaczu Careclave bez dodatkowego oprogramowania. Protokoły są zapisywane w pamięci USB lub w sieci gabinetu dając możliwość pełnej weryfikacji i kontroli danych w każdej chwili.

 

Czy nadal uważasz, że potrzebujesz całego szeregu urządzeń do dekontaminacji narzędzi?

 

Teraz wszystkie etapy są realizowane w jednym urządzeniu Careclave 4 in 1. Nowoczesny autoklaw Careclave to przede wszystkim oszczędność czasu, nakładów finansowych i miejsca w steryzlizatorni w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami oferującymi zestawy kilku urządzeń procesowych.

 

Przyszłość dzieje się teraz – MELAG CARECLAVE 4 in 1 

 

✓ Niższe koszty serwisu: Careclave jest nie tylko tańszy w zakupie niż autoklaw i urządzenia do pielęgnacji instrumentów, ale także oszczędza dodatkowe czynności i wydatki związane z konserwacją i serwisem wszystkich urządzeń biorących udział w procesie reprocesowania instrumentarium.

✓ Oszczędność miejsca: 45% więcej miejsca w sterylizatorni, nie ma już potrzeby używania dodatkowego urządzenia do dezynfekcji i konserwacji kątnic i turbin. Zyskujemy znacznie większą powierzchnię roboczą co sprzyja bezpieczeństwu podczas dekontaminacji narzędzi.

✓ Rewolucyjna koncepcja: Careclave to wydajna dekontaminacja i konserwacja instrumentów wgłębionych – do 200 kątnic/turbin/tipów dziennie! Jednoczesna sterylizacja instrumentów w Carebox i narzędzi na tacach w tylnej części autoklawu to czysta oszczędność czasu i kosztów. Careclave jest jedynym takim urządzeniem na świecie, które spełnia normę dla dezynfektorów termicznych (DIN EN ISO 15883) oraz autoklawów (DIN EN 13060).

✓ Chroń instrumenty, zmniejsz koszty obsługi: dzięki opatentowanemu procesowi dozowania iDos, do każdego instrumentu dostarczana jest dokładnie taka ilość oleju, jaka jest wymagana. Oznacza to, że Careclave jest nie tylko ekonomiczny w użyciu, ale także gwarantuje optymalną pielęgnację, niezawodną funkcjonalność i długą żywotność instrumentów. 

 

MELAG Careclave 61B Promedus 10
MELAG Careclave 61B Promedus 4

Dane Techniczne CARECLAVE 618

 

Wymagane podłączenie wodociągowe

Wielkość komory: G 35 cm x Ø 25 cm

Objętość komory: 18 l

Wielkość załadunku: 11 kg, 8 instrumentów

Wymiary: 48 x 50 x 65,3 cm

Waga: 69 kg

Zasilanie elektryczne: 230 V, 3000 W

 

 


PROMEDUS - importer i serwis autoklawów MELAG w Polsce


 

 

Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
captcha
Nieprawidłowe Captcha Antispam
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17