Neovo ME-2401 - monitor medyczny, stomatologiczny

  • Cena:

    2.890 zł  2.290 zł

    kup w sklepie 200px

 AG Neovo logo


 

Kliniczny monitor przeglądowy ME-2401 firmy Neovo o przekątnej 23,8" do montażu mi.in. na unicie stomatologicznym jak i w klinikach medycznych. Moniotr został specjalnie zaprojektowany, aby ułatwić podstawowe zadania, takie jak przeglądanie dokumentów medycznych na stanowiskach pielęgniarskich i monitorowanie danych wraz z podglądem obrazu. Dzięki możliwościom płynnej integracji i ścisłej zgodności ze standardami medycznymi seria ME zapewnia pracownikom służby zdrowia możliwość wykonywania rutynowych zadań z większą łatwością, wydajnością i niezawodnością. NOWOŚĆ 2024

 

Kliniczny monitor przeglądowy Neovo ME-2401.

Monitory kliniczne z serii Neovo ME wyposażone w zasilacz klasy medycznej, zapewniają prawidłową i stałą jasność oraz szczegółowość obrazów medycznych w skali szarości pod dowolnym kątem. Stabilność obrazu, zasilacz klasy medycznej i mocowania zgodne ze standardem VESA dają lekarzom pewność co do oceny klinicznej i łatwość konfiguracji mobilnej stacji roboczej, spełniając jednocześnie standardy oraz gwarantują najwyższą jakość i korzyści finansowe.

 

Wysoka rozdzielczość 2,3 MP.

Monitor kliniczny ME-2401 obsługuje rozdzielczość Full HD 1080P, która zapewniają niezwykle wyraziste obrazy o precyzyjnych kolorach i stałej jasności dla różnych obrazów klinicznych oglądanych z różnych kątów widzenia.

 

Monitor bezramkowy z trzech stron o szerokich kątach widzenia.

Dzięki konstrukcji bez ramek z 3 stron, seria ME zapewnia niezrównane wrażenia wizualne przy kątach widzenia 178° / 178°. Przyczynia się do korzyści, które dostrzegają lekarze, mogąc dzielić się informacjami, prowadzić kliniczne konsultacje i edukację pacjenta podczas oglądania obrazu na monitorach.

 

Neovo_ME-_monitor_medyczny_Promedus_1.jpg

 

 

 

 Większe bezpieczeństwo dzięki zasilaczowi klasy medycznej.

W odróżnieniu od standardowych monitorów, seria ME monitory do badań klinicznych wykorzystują specjalnie zaprojektowane niskonapięciowe zasilacz klasy medycznej zapewniający bezpieczeństwo, wydajność, i niezawodność — trzy krytyczne wymagania dla każdej służby zdrowia lub profesjonalnego środowiska klinicznego. Zgodność zasilaczy z normą IEC/EN 60601-1 zapewnia bezpieczeństwo personelowi i pacjentom w warunkach klinicznych, zapobiegając porażeniu prądem, zagrożeniom energetycznym, pożarom, zagrożeniom wywołanym przegrzewaniem urządzeń.

 

Opieka nad personelem. Ochrona oczu.

Monitor jest wyposażony w niezbędne funkcje chroniące wzrok, zaprojektowane z myślą o dobrym samopoczuciu personelu medycznego. Technologia pozbawiona migotania i filtr niebieskiego światła wspólnie minimalizują zmęczenie oczu, czyli częste problemy osób spędzających dłuższy czas przed ekranami. Ta przemyślana integracja funkcji zapewniających bezpieczeństwo oczu nie tylko chroni wzrok personelu medycznego, ale także gwarantuje, że będą oni skupieni i precyzyjni podczas przetwarzania ważnych informacji. Stawiając na pierwszym miejscu zdrowie wzroku personelu, pomagamy utrzymać wysokie standardy opieki nad pacjentem i dobrego samopoczucia personelu.

 

Neovo ME monitor medyczny Promedus 2

 

Wydajna i ergonomiczna praca.

Podstawa o regulowanej wysokości umożliwia bezproblemową regulację w dowolnym kierunku i łatwe przechylanie, obracanie lub zmianę orientacji na pionową lub poziomą. Łatwo można przestawić monitor na idealny kąt do zoptymalizowanego oglądania zdjęć rentgenowskich z rotacją obrazu. Dodatkowo wysięgnik monitora jest zgodny ze standardem VESA i może być dostosowany do elastycznej instalacji w unicie stomatologicznym, czy ułatwić skonfigurowanie mobilnej medycznje stacji roboczej. 

 

Wszechstronne przyłącza.
Oprócz wielu opcji montażu monitor medyczny ME-2401 obsługuje wejścia wideo HDMI, DisplayPort, aby dopasować się do różnych środowisk pracy. Ta wszechstronność pozwala na łatwe podłączenie do wewnętrznych systemów komputerów medycznych i innych urządzeń wideo, zapewniając kompatybilność i bezproblemową integrację z szeregiem konfiguracji technologii medycznej.

Neovo ME monitor medyczny Promedus 3


Dane techniczne Neovo ME-2401:

- zastosowanie monitora: unity stomatologiczne, kamery wewnątrzustne, mikroskopy, stacje medyczne

- typ monitora: LED-Backlit TFT LCD

- przekątna ekranu: 23,8"

- rozmiar piksela: 0,275 mm

- ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M

- rozdzielczość: FHD 1920 x 1080 pikseli

- kąt widzenia: 178o pion / 178o  poziom

- jasność: 250 cd/m 

- wejścia: DisplayPortHDMI

-  zasilanie: DC 12V

- waga 3 kg bez podstawy, 5 kg z podstawą 


Galeria zdjęć monitora medycznego Neovo ME-2401


 Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
captcha
Nieprawidłowe Captcha Antispam
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17