Vatech Pax-i 3D Smart Plus - pantomograf cyfrowy i tomograf CBCT

Logo VATECH 2018

Pax-i 3D Smart Plus - nowe funkcje w standardzie

Tomograf posiada dodatkowe funkcje, w stosunku do wersji Pax-i 3D Smart: panorama Insight,  Fast Scan Ceph,  tryb Endo 80 µm,  skanowanie modeli.

Zaawansowany tomograf Vatech Pax-i 3D Smart Plus dostarcza obrazy w formacie 3D, pantomograficzne 2D, cefalometryczne i skanowanie modeli. Rewolucyjne nowe funkcje dostarczają szeroką gamę opcji obrazowania zgodnie z diagnostycznymi potrzebami użytkownika. 

Eliptyczny kształt pola obrazowania daje nam możliwość uzyskania unikatowego anatomical FOV 12x9 cm – obejmuje szerszy obszar łuku zębowego, nawet najdalsze, ukryte zęby będą uchwycone w ekspozycji bez ryzyka zniekształcenia lub obcięcia. Pole eliptyczne pozwala na doskonałą diagnostykę zatok zębowych.

Innowacyjna technologia GREEN

Badania diagnostyczne z niską dawką promieniowania stają się rzeczywistością. Dzięki zastosowaniu sensorów w technologii Green Innowation w aparatach Vatech realne zapotrzebowanie na promieniowanie X spadło o 50% w porównaniu z innymi podobnymi aparatami.  

Vatech Pax i 3D oprogramowanie Ez3D i
Pax I Smart 4

Jeden skan dwa obrazy !

Podczas jednego badania, czyli obrotu głowicy aparatu uzyskujemy badanie 2D i 3D jednocześnie. Nie ma potrzeby, aby naświetlać pacjenta dwukrotnie. Jest to jedyny system na świecie posiadający rozwiązanie SMART GREEN INNOWATION.

Obrazowanie 3D i 2D
  • Anatomical FOV 12x9 cm, CT FOV: dorosły 10x8,5 , dziecko 10x7 cm, funkcja ENDO 5x5 cm w trybie 80 µm
  • 4 tryby pracy: tomografia 3D, pantomograf 2D, cefalostat, skanowanie modeli

Fast Scan Ceph - znaczna redukcja artefaktów ruchu

Dzięki szybkiemu skanowaniu Ceph 1.9 s, pantomograf cyfrowy Vatech PaX-i Insight minimalizuje artefakt ruchu i umożliwia szybszą pracę. Umożliwia to specjalny sensor cefalo, który jest w standardzie. Zapewnia również doskonałe obrazy diagnostyczne, które będą źródłem dumy z Twojej praktyki dentystycznej oraz poprawi się bezpieczeństwo pacjentów.

Zaawansowane badania z funkcją Insight Pan i Smart Mar

INSIGHT PAN - innowacyjna funkcja dostarczana przez aparat pantomograficzny Vatech PaX-i 3D Smart Plus jest krokiem naprzód w technologii tradycyjnej pozyskiwanie obrazów wzdłuż pojedynczej warstwy obrazowanej. Aparat uzyskuje obrazy wielowarstwowe 2D o charakterze tomograficznym z płynnym przeglądaniem w jednej osi dzięki 41 bardzo cienkich warstw i automatycznie łącząc je w celu dostarczenia najgłębszych informacji o głębi na obrazie panoramicznym. Każdy pacjent ma różne rodzaje łuków zębowych. W przypadku siekaczy, pochylenie zęba może się różnić między osobami. Konwencjonalny obraz panoramiczny pokazuje ogólną strukturę łuku na warstwie ogniskowej, więc trudno jest uzyskać wyraźny obraz panoramiczny dla każdego pacjenta. Teraz funkcja Insight PAN obsługuje wiele warstw, które nadają głębię pantomograficznemu obrazowi. Pozwala uzyskać wgląd w informacje na głębokość badania.

SMART MAR – funkcja redukcji artefaktów – dla uzyskania czystych zdjęć bez „rozbłysków światła” odbitych od metalowych elementów. System rozpoznaje elementy o dużej gęstości takie jak: implanty, plomby i wypełnienia zębowe czy korony i skutecznie eliminuje powstałe zniekształcenia.

Innowacyjne oprogramowanie

Ez3D-i oraz EzDent-i - nowe intuicyjne programowanie 3D i 2D, łatwe w użyciu - dostarcza wszelkich narzędzi do przeprowadzenia pełnej procedury chirurgicznej: diagnoza, symulacja, konsultacja.

DICOM – format zgodny z międzynarodowymi standardami.

 
Pax I Smart 5
Vatech Pax i 3D SMART Plus pantomograf 3D Promedus

Parametry techniczne Vatech Pax-i 3D Smart Plus

- Dostępne pola obrazowania: 10x8,5 cm (anatomical FOV 12x9 cm),10x7 cm  funkcja ENDO 5x5 cm - 80 µm

- Voxel: 80 / 120 / 200 / 300  µm

- Typ sensora:  CMOS

- Skala szarości:  14 bit

- Ognisko lampy:  0,5 mm x 0,5 mm

- Napięcie lampy:  60 kV - 99 kV

- Prąd anodowy:  4 mA - 16 mA

- Czas ekspozycji:

               - CT:  18s

              - Fast Scan cefalo:  1,9s  - 3,9 s 

              - panorama: 14,1s / 7s

- Powiekszenie zdjęcia: 1,14 : 1

- Zasilanie 230V

- Pozycjonowanie pacjenta: pozycja stojąca lub wózek inwalidzki

- Możliwość zdalnej diagnostyki przez serwis fabryczny Vatech oraz serwis Promedus za pomocą połączenia internetowego 


www.vatechglobal.com


Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
Podaj poprawne zabezpieczenie antyspamowe.
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17