24 kwiecień 2023

To musiało się udać! – kolejna edycja Drzwi Otwartych w Promedus za nami


Jak mawia przysłowie: "Wszystko co dobre, szybko się kończy". Równie szybko minęły długo wyczekiwane przez nas DRZWI OTWARTE organizowane w siedzibie naszej firmy. Przez trzy dni w terminie 20-22 kwietnia 2023 firmę Promedus odwiedziło szerokie grono cudownych Gości. Ogromnie nas cieszy, że z roku na rok wydarzeniem jest zainteresowana coraz większa liczba osób. Utwierdza nas to w przekonaniu, że inicjatywa jest słuszna oraz, że wydarzenia przez nas organizowane są dla Państwa ciekawe i warte uwagi.


Czas poprzedzający DRZWI OTWARTE oraz samo wydarzenie był dla Naszego Zespołu bardzo intensywny i wymagający, jednak efekt jaki uzyskaliśmy jest dla nas największą nagrodą. Państwa satysfakcja, zadowolenie, rekomendacje i uśmiech są dla nas zawsze priorytetem przy organizacji tego typu inicjatyw. Podczas organizowania akcji DRZWI OTWARTYCH ważne, było dla nas zaoferowanie Państwu aktywności, które Państwa interesują i ciekawią.

Dlatego też podczas pierwszego dnia wydarzenia zorganizowaliśmy szkolenie dla higienistek i asystentek stomatologicznych w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w gabinecie stomatologicznym. Uczestnikom zostały przedstawione innowacyjne rozwiązania, które są przyszłością i gwarancją sukcesu w nowoczesnych gabinetach stomatologicznych.
Zaprezentowane zostały najważniejsze korzyści płynące z użytkowania takich sprzętów jak: mikroskop stomatologiczny Leica M320, skaner wewnątrzustny Planmeca Emerald S, laserowa kamera diagnostyczna KaVo DIAGNOcam Vision Full HD.

Dziękujemy Joannie Chojeckiej za poprowadzenie oficjalnej części pierwszego dnia wydarzenia oraz przedstawienie zalet wynikających z użytkowania prezentowanych urządzeń. Joannie Chojnackiej oraz Michałowi Krośnia za prezentację możliwości wynikających z zastosowania mikroskopu stomatologicznego Leica M320 przez asystentki, higienistki stomatologiczne w gabinecie. Dawidowi Szczepańskiemu oraz Piotrowi Dąbrowskiemu z ramienia firmy Planmeca za przedstawienie rewolucyjnego rozwiązania w dziedzinie stomatologii jakim jest skaner wewnątrzustny Emerald S, który pozwala otrzymać wirtualny obraz jamy ustnej na ekranie komputera w dosłownie kilkadziesiąt sekund. Magdalenie Januszkiewicz z firmy KaVo za przedstawienie uczestnikom nowego rodzaju możliwości wykonania przeglądu stanu uzębienia i wykrywania próchnicy przy użyciu innowacyjnej kamery diagnostycznej DIAGNOcam Vision Full HD.
Nasi Goście na miejscu mieli okazję przetestować każde z urządzeń. Cieszy nas to, że tak chętnie korzystaliście Państwo z tej możliwości. Dzięki temu przekonaliście się na własnej skórze, że prezentowane urządzenia to duże ułatwienie w codziennej pracy.

Drugiego dnia swoją obecnością zaszczycili nas także nasi wieloletni Dystrybutorzy, który wzięli udział w szkoleniu produktowo-serwisowym dotyczącym nowej linii autoklawów MELAG Pro Line. Przedstawiciel MELAG Mariusz Kaliś dzięki swemu zaangażowaniu, otwartości i interakcji z uczestnikami sprawił, że spotkanie było wyjątkowo owocne, ciekawe i przyjazne. Nasi Goście oprócz teorii poznali również praktyczną wiedzę dotyczącą nowej serii autoklawów. Nowa linia autoklawów MELAG nie ma już przed nami tajemnic.
Na potwierdzenie przebytego szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające znajomość najnowszej linii.

Trzeciego dnia wydarzenia, zorganizowaliśmy cieszące się dużym zainteresowaniem szkolenie pt. „Protetyczna preparacja zębów w powiększeniu mikroskopowym”, które poprowadził niezawodny dr n. med. Maciej Mikołajczyk.
Kursanci zdobyli praktyczną wiedzę i udoskonalili swoje umiejętności w pracy pod mikroskopem. Podczas warsztatu do dyspozycji mieli w pełni wyposażone unity wraz z instrumentami, fantomami KaVo oraz mikroskopy stomatologiczne Leica M320.
Prowadzący szkolenie dr n. med. Maciej Mikołajczyk jest lekarzem praktykiem, dlatego wiedza, która została przez niego przekazana jest możliwa do wdrożenia przez uczestników zaraz po przebytym kursie. 

Co cieszy nas najbardziej, uczestnicy bardzo wysoko ocenili poziom merytoryczny szkolenia oraz zadeklarowali, że w przyszłości chętnie wezmą udział w kolejnych. Utwierdza nas to w przekonaniu, że szkolenia, które organizujemy są prowadzone na najwyższym poziomie. Uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność i zaufanie. Życzymy samych sukcesów w karierze zawodowej i zapraszamy do wzięcia udziału w następnych kursach.

Jak Państwo widzicie były to cudowne trzy dni, przepełnione mnóstwem emocji i wrażeń. Dziękujemy serdecznie za liczne odwiedziny naszej firmy, cenne rozmowy i miło spędzony czas. Kontakt z Państwem napędza nas do działania i nieustanego rozwoju na wielu płaszczyznach. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo odwiedzać nas częściej. Już teraz obiecujemy, że w planach mamy kolejne edycje tego wydarzenia.

Tym samym musicie Państwo wiedzieć, że drzwi naszej firmy są zawsze szeroko otwarte!


Galeria zdjęć z Drzwi Otwartych Promedus 2023


 


Promocje:

Katalog Stomatologiczny Promedus wiosna-lato 2024

Katalog Stomatologiczny Promedus wiosna-…

  Odkryj świat stomatologii z najnowszym Katalogiem Stomatologicznym Promedus na sezon...

Czytaj więcej
Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limitowana 2024

Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limi…

Planmeca Compact™ i Classic - Edycja Limitowana na rok 2024...

Czytaj więcej
Unity stomatologiczne VITALI - wiosenna promocja

Unity stomatologiczne VITALI - wiosenna …

  Najwyższej kalsy unity stomatologiczne marki VITALI  V8 TOUCH oraz T5 EVO PLUS 4.0. ...

Czytaj więcej
DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pantomografy i inne urządzenia

DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pa…

Nie musisz długo czekać by wkrótce mieć swój unit stomatologiczny...

Czytaj więcej
Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limitowana 2023

Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limi…

Planmeca Compact™ i Classic - Edycja Limitowana już w sprzedaży...

Czytaj więcej
Łódź melag Euronda, Leica, Promotal, Midmark, Ritter. FourTek, REFINE
 
 

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17