18 październik 2023

Zapraszamy na Urodzinowe Drzwi Otwarte - Świętuj z Nami Pełnoletniość!

 


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „Drzwiach Otwartych”, które odbędą się w terminie 07-09 grudnia 2023 w siedzibie Promedus, w godzinach: 9–17, przy ulicy Janosika 135 w Łodzi.

 

Celebrowanie 18 lat istnienia to wyjątkowy moment w życiu każdej firmy, a my chcemy podziękować Wam za tę wspaniałą podróż, którą z nami odbyliście! Zapraszamy serdecznie na nasze Urodzinowe Drzwi Otwarte, to dla nas nie tylko okazja do świętowania, ale także szansa, by podziękować Wam osobiście za lata zaufania i wsparcia.

Podczas tych wyjątkowych dni chcemy Was zaskoczyć, inspirować i podzielić się z Wami naszą pasją do stomatologii. Co Was czeka podczas naszych Drzwi Otwartych?

 

Program Drzwi Otwartych:


07.12.2023 (czwartek)

DTX Studio Clinic: Diagnostyka RTG w Praktyce
- Warsztat DTX Studio Clinic to doskonała okazja, by zgłębić wiedzę z zakresu nowoczesnej diagnostyki stomatologicznej. Podczas spotkania uczestnicy zdobędą praktyczne doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania diagnostycznego. Ćwiczenia praktyczne obejmą m.in. automatyczne przygotowanie badań do diagnostyki, wykrywanie zmian anatomicznych oraz narzędzia do planowania wszczepów implantologicznych. Dodatkowo uczestnicy poznają sposoby zapisu i eksportu badań oraz techniki łączenia badań 3D i skanów wewnątrzustnych.
Więcej ....

 

08.12.2023 (piątek)

Pogłęb Wiedzę w Zakresie Endodoncji Mikroskopowej:
- Zapraszamy na zaawansowane szkolenie z endodoncji mikroskopowej, które poprowadzi ekspert w tej dziedzinie dr n. med. Maciej Mikołajczyk. Ta wiedza otworzy przed Wami nowe możliwości leczenia i pomoże zyskać pewność w działaniu.
Więcej ... 

 

09.12.2023 (sobota)

Higienistko dowiedz się więcej z Promedus! Poznaj tajniki skalingu ultradźwiękowego od A do Z i zasady prawidłowej sterylizacji w gabinecie stomatologicznym

Część I
Prawidłowa sterylizacja w gabinecie stomatologicznym - Procedury, Zagrożenia i Odpowiedzialność!

- Dowiedz się, jak prawidłowo przeprowadzać dezynfekcję i sterylizację w gabinecie stomatologicznym, obejmującą przygotowanie narzędzi, minimalizację zagrożeń, oraz przechowywanie pakietów sterylnych. Poznaj najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie oraz zrozum regulacje i przepisy prawne dotyczące tych procedur. Odkryj, jakie metody można zastosować, aby zminimalizować ryzyko.

Część II
Skaling ultradźwiękowy od A do Z – efektywne usuwanie kamienia z wykorzystaniem urządzeń marki REFINE.

- Odkryj skaling ultradźwiękowy od podstaw z urządzeniami REFINE. Poznaj najczęstsze błędy skalingu, technikę skalingu naddziąsłowego, dobór końcówek pod kątem warunków klinicznych oraz kontrolę jakości sprzętu. Przećwicz zabiegi skalingu różnymi końcówkami, zdobywając nowe umiejętności i unikając częstych błędów.

- Poznaj nowoczesne technologie do szybkiej i bezpiecznej diagnozy próchnicy z użyciem innowacyjnego urządzenia KaVo DIAGNOcam. Przedstawiciel firmy KaVo Dental Poland Pani Magdalena Januszkiewicz zaprezentuje Państwu funkcjonalność kamery oraz pokaże w praktyce jak posługiwać się tym nowoczesnym narzędziem.

Więcej ... 

 

Nowości i promocje:
Podczas Drzwi Otwartych zaprezentujemy Wam nie tylko naszą bogatą ekspozycję sali pokazowej, ale także najnowsze trendy i innowacje. Ponadto, czekają na Was specjalne promocje targowe, które sprawią, że zakupy będą jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Urodzinowy tort, pyszne jedzenie i nagrody:
Nie tylko umysł, ale także podniebienie znajdzie coś dla siebie! Zapewniamy pyszne jedzenie, aromatyczną kawę i przepyszny jubileuszowy tort, który umil Wam czas podczas naszych Drzwi Otwartych. Co więcej, każdego dnia będziecie mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody.

Zapisz się już dziś:
Zgłoście swoją obecność już teraz! Aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: 515-200-119.

Liczymy na Waszą obecność, bo to Wy jesteście dla nas najważniejsi podczas tych wyjątkowych Urodzinowych Drzwi Otwartych! Do zobaczenia w Promedus!

 

Promocje:

DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pantomografy i inne urządzenia

DOSTĘPNE OD RĘKI - oferta na unity, pa…

Nie musisz długo czekać by wkrótce mieć swój unit stomatologiczny...

Czytaj więcej
Katalog stomatologiczny Promedus jesień-zima 2023

Katalog stomatologiczny Promedus jesień…

  Katalog Stomatologiczny Promedus z wszystkimi promocjami jesień-zima 2023

Czytaj więcej
Unity stomatologiczne VITALI - Super Promocja 2023

Unity stomatologiczne VITALI - Super Pro…

  Najwyższej kalsy unity stomatologiczne marki VITALI  V8 TOUCH oraz T5 EVO PLUS 4.0. ...

Czytaj więcej
Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limitowana 2023

Planmeca Compact-i Classic - Edycja Limi…

Planmeca Compact™ i Classic - Edycja Limitowana 2023 już w...

Czytaj więcej
TRADE IN na autoklaw Euronda E9

TRADE IN na autoklaw Euronda E9

TRADE IN - program wymiany starych autoklawów na nowe. 

Czytaj więcej
logo partnerzy
 
 

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17