Euronda E9 MED 1 - autoklaw klasy B

  • Cena:

    13.900 zł - 18 l    

                      14.490 zł   13.900 zł - 24 l

euronda logo

 

Zewnętrzna wytwornica pary (generator) – para wytwarzana jest na zewnątrz kotła autoklawu, w zewnętrznej wytwornicy pary, dzięki czemu krótszy czas cyklu w stosunku do E9 MED2
• panel wokół kotła wykonany ze stali nierdzewnej - druga różnica w stosunku do autoklawu E9 MED 2
• najnowocześniejsze autoklawy stomatologiczne na rynku w klasie B spełniający nowa surową normę EN 13060
• wyświetlacz ciekłokrystaliczny - tylko 3 przyciski do obsługi
czujnik jakości wody w zestawie z AQUAFILTER
• w celu wydłużenia żywotności pompy próżniowej zainstalowano specjalny separator, aby wyeliminować dostanie się wody do pompy
• filtr zanieczyszczeń wewnątrz kotła
System Process Controller- informowanie użytkownika w czasie rzeczywistym o przebiegu procesu: temperatura, ciśnienie i czasu podczas wszystkich faz wybranego programu zgodnie z normą EN 13060 - system kontroli poprawności procesu
• elektro-magnetyczny zamek drzwi, zabezpieczający przed przypadkowym otworzeniem drzwi komory
• Pokrywę zbiorników na wodę można łatwo otworzyć i wyczyścić zbiornik wody czystej i zużytej bez wzywania i opłacania serwisu
• pamięć ostatnich 40 cykli lub zewnętrzny E-memory system zapisuje 3000 cyki
cykle testowe: Vacum Test, Helix Test, B&D Test
• 4 tacki perforowane + stojak w standardzie
• Autoklaw sam inteligentnie podpowiada na wyświetlaczu kiedy: wyczyścić kocioł, wymieńić uszczelkę drzwi, filtr bakteriologiczny, kiedy wyczyścić zbiorniki na wodę czy kiedy przeprowdzić przegląd techniczny
Bardzo cichy, tylko 50 dB – ważne, gdy autoklaw jest w gabinecie
• Firma Promedus jest wyłącznym importerem autoklawów Euronda Pro System w Polsce.

EURONDA E9 MED1 PROMEDUS 2
Euronda E9 MED1 Promedus 3

OPIS SZCZEGÓŁOWY - Euronda E9 MED1Szeroka gama produktów do sterylizacji firmy EURONDA Pro System pozwala kompleksowo wyposażyć sterylizatornię gabinetu stomatologicznego .

Na szczególną uwagę zasługuje autoklaw E9 MED1. Cechą wyróżniającą go spośród innych autoklawów oferowanych na rynku polskim jest duża pojemność komory: 24 litry. Pojemność większości autoklawów to 22 litry. E9 Med 1 występuje również w wersji 18 litrowej. Firma Promedus jest wyłącznym importerem autoklawów Euronda w Polsce.

Programy klasy B spełniają surowe wymogi normy europejskiej. Można w nim bezpiecznie sterylizować wszystkie rodzaje wkładu: gładkie, z pustym wnętrzem i porowate nawet jeżeli są zapakowane w podwójnym pakiecie. Dostępne programy to: 134o/ 3,5 min (szybki), 134o/ 4 min, 134o/18 min (Prion), 121o/20 min, Vacuum Test (test próżniowy), Test Helixa, Test B&D.

Panel sterujący autoklawu wyposażony jest w duży ciekło-krystaliczny wyświetlacz. Za pomocą tylko 3 przycisków z łatwością wybieramy żądane funkcje i ustawienia autoklawu. Dodatkowym atutem jest menu w języku polskim. Według zapisów normy EN 13060 wymagane jest, aby proces sterylizacji był w sposób ciągły kontrolowany. E9 MED1 posiada funkcję “Process Controller”, która informuje użytkownika w czasie rzeczywistym o przebiegu procesu: temperatura, ciśnienie i czas podczas wszystkich faz wybranego programu. Odczyt parametrów jest zamieniany na wiadomość dla użytkownika w odniesieniu do: funkcji bezpieczeństwa, warunków wsadu wewnątrz komory, informacji o konserwacji, odczytu pamięci autoklawu, funkcji drukowania i funkcji urządzeń zewnętrznych np. uzdatniacz wody.

Pamięć autoklawu pozwala na zapis ostatnich 40 cykli, których rezultaty można odczytać (wydrukować) według kolejności lub wybierając np. te, które zakończyły się powodzeniem lub te, które zostały przerwane. Wyniki można również uzyskać z drukarki zewnętrznej lub innego podłączonego nośnika pamięci zewnętrznej E-Memory, która zapisuje dane z 3000 cykli. Panel sterujący w standardzie wyposażony jest w zintegrowaną drukarkę.

Aby zagwarantować najwyższą jakość procesu sterylizacji autoklaw Euronda E9 MED1 wyposażony jest w zewnętrzny generator pary. Dzięki temu w krótkim czasie wytwarzana jest para o wysokim nasyceniu. Przejście pary do kotła zabezpieczone jest filtrem, który z łatwością można wyjąć w celu czyszczenia. Pokrywę zbiorników na wodę można łatwo zdemontować i wyczyścić zbiornik wody czystej i zużytej. W celu wydłużenia żywotności pompy próżniowej zainstalowano specjalny separator, aby wyelimonować dostanie się wody do pompy.

Autoklaw można wyposażyć w uzdatniacz wody Aquafilter, dozujący automatycznie wodę zdemineralizowaną. Uzdatniacz posiada czujnik jakości wody, wydłużający żywotność autoklawu. Aby usprawnić obsługę zbiornik zużytej wody można podłączyć do kanalizacji.

Autoklaw wyposażony jest w elektro-magnetyczny zamek drzwi, zabezpieczający przed przypadkowym otworzeniem drzwi komory. Kocioł wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Stojak wewnątrz komory może pomieścić cztery tace lub po jego odwróceniu trzy kasety. Autoklaw objęty jest dwuletnią gwarancją.

 


Promedus wyłączny dystrybutor i serwis fabryczny autoklawów Euronda w Polsce


www.euronda.com


Euronda Promedus 2


Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
Invalid Input

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 693 444 846
+ 515 200 117
+ 881 576 000

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul.Uniwersytecka 2/4
90-137 Łódź, Poland

Telefon: 42 678 07 07

Mobile: 515 200 119

Fax: 42 678 07 07

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.