Euronda E9 - autoklaw medyczny

  • Cena:

    19.900 zł  17.900 zł

    Promocja "Trade In" - odkupimy Twój stary autoklaw za 2.000 zł !

    kup w sklepie 200px 

euronda logo

Nowoczesność i tradycja, nowy model 2024

Połączenie sprawdzonych rozwiązań i nowoczesnych technologii wprowadzają autoklaw E9 na wyższy poziom. Nowy autoklaw E9 powstał w oparciu o znane ze swojej wydajności i niezawodności modele E9 Recorder oraz E9 Next. Nowe funkcjonalności, które zyskał E9 przyspieszają pracę i czynią ją bardziej intuicyjną.

Co nowego oferuje nowy autoklaw E9 ?

Przede wszystkim duży 4,3 calowy kolorowy, dotykowy wyświetlacz, za pomocą którego codzienne operacje i obsługa stają się niezwykle proste i szybkie. Przyjazny interfejs oparty na klarownych ikonach i komunikatach prowadzi operatora przez menu. Użytkownik może wybrać 5 różnych cykli typu B jak również po wprowadzeniu hasła, cykle klasy S i N oraz programy testowe.

Nowy E9 to duża 24-litowa komora w eleganckiej i kompaktowej obudowie pasującej nawet do małych pomieszczeń. Począwszy od sprawdzonej platformy technologicznej, poprzez nowy wyświetlacz, aż po estetyczne białe obudowy, nowy autoklaw E9 jest nie tylko urządzeniem do sterylizacji, to niezawodny partner, który dba o bezpieczeństwo i komfort pracy każdego dnia. Firma Promedus z Łodzi jest autoryzowanym dystrybutorem autoklawów Euronda od 2005 roku.

Euronda E9 autoklaw medyczny Promedus 6
Euronda E9 autoklaw medyczny Promedus 2

Kompleksowa identyfikacja

Nowy model E9 to wysokie standardy rozwiązań technologicznych zapewniających trwałość urządzenia, komfort pracy i kontrolę całego procesu. Zapis danych na karcie SD oraz na komputerze poprzez Ethernet są w standardzie, dostępna jest również opcja połączenia poprzez WiFi.

Bezpłatne oprogramowanie E-Memory do zarządzania danymi zapewnia pełną cyfrową identyfikację.  W każdej chwili autoklaw można zaopatrzyć w drukarkę raportów papierowych lub etykiet samoprzylepnych z danymi tekstowymi lub w postaci kodów kreskowych. Nowością w zakresie identyfikacji jest zwolnienie wsadu na wyświetlaczu. Funkcja ta umożliwia użytkownikowi cyfrową rejestrację zgodności procesu sterylizacji. Operator, po sprawdzeniu, czy pakiety są szczelne i wysuszone, czy narzędzia są w dobrym stanie oraz czy spełnione zostały parametry sterylizacji, może dokonać walidacji wsadu.

Integracja z ProDentis i Medicus

Pełna integracja z najpopularniejszym oprogramowaniem dla stomatologii Prodentis i dla medycyny Medicus. Programy automatycznie pobierają parametry sterylizacji z oprogramownia E-Data w autoklawie jak: data, czas, imię i nazwisko operatora, numer cyklu itp. Automatycznie buduje bazę sterylizacji, tworzy diagramy i raporty. Łączy dane ze sterylizacji z kartą pacjenta. Niezwykle ważna integracja związana z przyszłymi przepisami o cyfrowej archiwizacji kart pacjentów.

 

E9 odpowiada na wszystkie potrzeby

Różnorodność cykli sterylizacji i programy testowe są w stanie spełnić oczekiwania wszystkich użytkowników w każdej sytuacji.  Autoklaw oferuje wybór programów w klasie: B, N i S oraz programów testowych: Próżniowy, Helixa i Bowie-Dicka. Z menu można wybrać 3 cykle typu B (121°, 134°, 134° Prion) i 2 cykle szybkie (szybki 134°, szybki 134° Prion). Szybkie cykle umożliwiają sterylizację wsadu o wadze do 0,6 kg na jednej tacy w czasie krótszym o 30% niż cykl standardowy. Możliwe jest również wykonywanie cykli typu N (N134, N121) i S (S134, S121), które można aktywować za pomocą hasła.

Zaprogramowanie momentu rozpoczęcia cyklu lub testu umożliwia zaplanowanie pracy autoklawu optymalizując pracę kliniki. Funkcja przypominania o testach kontroluje interwały czasowe , w których testy powinny się odbyć gwarantując bezpieczeństwo pracy.

 

Euronda E9 autoklaw medyczny Promedus 3
Euronda E9 autoklaw medyczny Promedus 4

Pro System to gwarancja bezpiecznego procesu

System sterowania i zaawansowane funkcje zastosowane w autoklawie Euronda E9 serii Pro System, gwarantują bezpieczne procesy i rezultaty.

System modułowy - modułowa konstrukcja autoklawów Euronda umożliwia łatwy demontaż obudów bocznych w postaci paneli, ułatwiając tym samym konserwację.

System inteligentnego chłodzenia - wyposażony w sondę, która umożliwia jak najbardziej wydajne zarządzanie pompą próżniową, zapewniając dłuższą żywotność i efektywność autoklawu.

Generator pary -  gwarantuje doskonałą wydajność autoklawu, skraca czas cyklu, optymalizuje zużycie wody poprzez kalibrację w zależności od wsadu (tyko 300 ml/cykl) i pracując w komunikacji z grzałkami zapewnia doskonałe suszenie.

Czujnik jakości wody – stale monitoruje jakość wody potwierdzając brak mineralizacji, co jest gwarancją niskiego poziomu zawartości osadów wapiennych i przedłuża żywotność oraz sprawność autoklawu.

 

Inspection® System

Umożliwia łatwe i częste czyszczenie zbiorników na wodę czystą i brudną. Pozwala zachować optymalne warunki pracy urządzenia. Autoklaw po każdych 100 cyklach komunikuje, że należy wykonać inspekcję zbiorników.

Dirt Control System

Automatycznie oddziela przepływ czystej i brudnej wody i odprowadza zanieczyszczenia z obwodu hydraulicznego umożliwiając pracę autoklawu z pełną wydajnością także w nieoptymalnych warunkach. System w znacznym stopniu przyczynia się do większej trwałości autoklawu.

Separator woda-powietrze

Optymalizuje pracę pompy próżniowej. Moduł separujący  ma za zadanie oddzielenie powietrza od pozostałych komponentów jak brud i pozostałości oleju z narzędzi i turbin. Dzięki temu do pompy próżniowej wprowadzane jest idealnie czyste powietrze. Ta metoda umożliwia funkcjonowanie pompy w idealnych warunkach gwarantujących długi okres eksploatacji

 

Euronda E9 autoklaw medyczny Promedus 5
Euronda E9 autoklaw medyczny Promedus 7

E9 - autoklaw otwarty na rozbudowę

Jak każdy autoklaw serii Pro System E9 jest gotowy do rozszerzenia identyfikowalności procesu oraz może współpracować z kilkoma rozwiązaniami w zakresie zaopatrzenia w wodę uzdatnioną.

Standardowo wszystkie cykle zapisywane są na karcie SD, dane mogą być przesyłane do komputera za pomocą łącza Ethernet lub opcjonalnego WiFi, a ich zarządzanie odbywa się w przyjaznym oprogramowaniu E-Memory.

Dodatkowo, aby spełnić indywidualne wymagania placówki czy jednostki kontrolującej gabinet, dane o cyklach można uzyskać w formie fizycznego raportu za pomocą:
- Print Set 1 - wbudowanej drukarki termicznej
- Print Set 2 - wbudowanej drukarki etykiet samoprzylepnych
- Print Set 3 - zewnętrznej drukarki dużej ilości etykiet.

Zasilanie autoklawu w wodę jest również realizowane za pomocą kilku opcji:

- Aquafilter 1:1 - automatycznie dozowanie zdemineralizowanej wody, wymagane są przyłącza wod. – kan.

- Aquaosmo - system odwróconej osmozy ze zbiornikiem akumulacyjnym, odpowiedni do zasilania kilku autoklawów jednocześnie.

- Aquadist - manualne nalewanie wody destylowanej do wewnętrznego zbiornika autoklawu 


Promedus autoryzowany dystrybutor i serwis fabryczny autoklawów Euronda w Polsce od 2005 roku


www.euronda.com


Euronda Promedus 2


 

Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
captcha
Nieprawidłowe Captcha Antispam
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17