Neovo MD-2402 - monitor medyczny, stomatologiczny

  • Cena:

    2.590 zł 

    kup w sklepie 200px

 AG Neovo logo


 

Kliniczny monitor przeglądowy MD-2402 firmy Neovo o przekątnej 23,8" do montażu mi.in. na unicie stomatologicznym jak i w klinikach medycznych. 

 

Kliniczny monitor przeglądowy Neovo MD-2402
Monitory kliniczne z serii Neovo MD, wyposażone są w ustawienia DICOM i zasilacz klasy medycznej, zapewniają prawidłową i stałą jasność oraz szczegółowość obrazów medycznych w skali szarości pod dowolnym kątem. Stabilność obrazu, zasilacz klasy medycznej i mocowania zgodne ze standardem VESA dają lekarzom pewność co do oceny klinicznej i łatwość konfiguracji mobilnej stacji roboczej, spełniając jednocześnie standardy oraz gwarantują najwyższą jakość i korzyści finansowe.

Neovo MD 2702 monitor medyczny 7

Monitor bezramkowy z trzech stron o szerokich kątach widzenia

Dzięki konstrukcji bez ramek z 3 stron, seria MD zapewnia niezrównane wrażenia wizualne przy kątach widzenia 178° / 178°. Przyczynia się do korzyści, które dostrzegają lekarze, mogąc dzielić się informacjami, prowadzić kliniczne konsultacje i edukację pacjenta podczas oglądania obrazu na monitorach.

Wysoka rozdzielczość 2,3 MP

Monitor kliniczny MD-2402 obsługuje rozdzielczość Full HD 1080P, która zapewniają niezwykle wyraziste obrazy o precyzyjnych kolorach i stałej jasności dla różnych obrazów klinicznych oglądanych z różnych kątów widzenia.

  

Neovo medical monitor MD Series 02

 

Zgodność ze standardem DICOM 
Wsparcie kalibracji zgodnej z systemem DICOM część 14 (wgrany na stałe, bez możliwości kalibracji), w klinicznej serii monitorów przeglądowych MD, zapewniają prawidłową i stałą jasność, poziomy szarości dla obrazów medycznych wyświetlają je w najdrobniejszych szczegółach. W ten sposób zapewniają one lekarzom pewność oglądania zoptymalizowaną dla obrazów medycznych, dokumentów i obsługi elektronicznej dokumentacji medycznej.

Większe bezpieczeństwo dzięki zasilaczowi klasy medycznej

W odróżnieniu od standardowych monitorów, seria MD monitory do badań klinicznych wykorzystują specjalnie zaprojektowane niskonapięciowe zasilacz klasy medycznej zapewniający bezpieczeństwo, wydajność, i niezawodność — trzy krytyczne wymagania dla każdej służby zdrowia lub profesjonalnego środowiska klinicznego. Zgodność zasilaczy z normą IEC/EN 60601-1 zapewnia bezpieczeństwo personelowi i pacjentom w warunkach klinicznych, zapobiegając porażeniu prądem, zagrożeniom energetycznym, pożarom, zagrożeniom wywołanym przegrzewaniem urządzeń.

 

Neovo Medical Computer Cart Monitors

 

Wydajna i ergonomiczna praca
Podstawa o regulowanej wysokości umożliwia bezproblemową regulację w dowolnym kierunku i łatwe przechylanie, obracanie lub zmianę orientacji na pionową lub poziomą. Łatwo można przestawić monitor na idealny kąt do zoptymalizowanego oglądania zdjęć rentgenowskich z rotacją obrazu. Dodatkowo wysięgnik monitora jest zgodny ze standardem VESA i może być dostosowany do elastycznej instalacji w unicie stomatologicznym, czy ułatwić skonfigurowanie mobilnej medycznje stacji roboczej. 

Wszechstronne przyłącza
Oprócz wielu opcji montażu monitor medyczny MD-2402 obsługuje wejścia wideo HDMI, DisplayPort i VGA, aby dopasować się do różnych środowisk pracy. 

Neovo Medical monitor Ergonomic Design

 

Dane techniczne Neovo MD-2402:

- zastosowanie monitora: unity stomatologiczne, kamery wewnątrzustne, mikroskopy, stacje medyczne

- typ monitora: LED-Backlit TFT LCD

- przekątna ekranu: 23,8"

- rozmiar piksela: 0,275 mm

- ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M

- rozdzielczość: FHD 1920 x 1080 pikseli

- kąt widzenia: 178o pion / 178o  poziom

- jasność: 250 cd/m , 180 cd/m dla trybu DICOM

- wejścia: DisplayPortHDMI, VGA

-  zasilanie: DC 12V

- waga 2,8 kg bez podstawy, 5,2 kg z podstawą 


Galeria zdjęć monitora medycznego Neovo MD-2402


 


Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
Podaj poprawne zabezpieczenie antyspamowe.
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17