KaVo Estetica E50 Life unit stomatologiczny

  • Cena:

    94.800 zł - oferta promocyjna

    tel. 693-444-857

kavo logo

Intuicyjna obsługa

Unit stomatologiczny KaVo Estetica E50 Life oferuje najwyższą technologię z najprostszą obsługą. Intuicyjna praca, wszystkie funkcje unitu znajdziesz zawsze tam, gdzie powinny być. Wyświetlacz stolika lekarza do wyboru i kontroli parametrów jest przejrzysty i uporządkowany, intuicyjnie prowadzi Cię do celu. Bezpośrednie przyciski funkcji gwarantują szybki i efektywny przebieg pracy. KaVo Dental Excellence.

Nowy fotel pacjenta

• nowy smukły kształt fotela, miękka tapicerka i ergonomiczny kształt zwiększa komfort pacjenta
• dwuprzegubowy zagłówek z wygodną poduszką
• oparcie typu Progress zapewnia optymalną pozycję pracy i większy dostęp do pacjenta
• wysokość siedziska jest regulowana w zakresie 35-83 cm
• udźwig pacjenta to aż 185 kg!
• zsynchronizowany ruch oparcia i siedziska eliminuje korektę pozycji pacjenta w czasie zabiegu

RELAXline – nowa tapicerka skórzana do unitów stomatologicznych Kavo dostępna od 2019 roku. Ta wyjątkowa tapicerka dedykowana jest do unitu stomatologicznego KaVo ESTETICA E50 Life. Skóropodobny materiał dostępny jest w dwóch eleganckich i supermodnych kolorach: graphite lub cashmere.

KaVo Estetica E50 Life unit stomatologiczny 2
KaVo Estetica E50 Life unit stomatologiczny 3

Konsola lekarza daje wiele możliwości

• z 5 rękawami od góry lub od dołu, z możliwością rozbudowy do 6 instrumentów, łatwa adaptacja do przyszłych potrzeb
• profesjonalne instrumentarium: mikrosilnik Endo, skaler PiezoLED,
• duży promień zakresu ruchu ramienia oraz długie na 90 cm rękawy instrumentów zapewniają dużą przestrzeń zabiegową
Conexio – oprogramowanie obsługiwane z panelu lekarza dla cyfrowego podglądu i zapisu w karcie pacjenta przebiegu i wyników leczenia, komunikacja z pacjentem na podstawie uzyskanych zdjęć (ERGOcam, DIAGNOcam). Dodatkowo przypomina o zaplanowanych konserwacjach sprzętu przez serwis Promedus i aktualizacji systemu.
Memodent – programowanie indywidualnych trybów pracy dla 6 lekarzy 
• unit dostępny w wersji dla leworęcznych i praworęcznych

Stolik lekarza zawsze po Twojej stronie

Można ustawić pulpit lekarza unitu KaVo Estetica E50 LIfe zawsze tam, gdzie jest najwygodniej. Dzięki temu wszystko jest zawsze pod ręką: w pozycji siedzącej lub stojącej, przy pracy samodzielnej lub z asystą. Twój wybór, Twój komfort, każdy uchwyt jest właściwie wyprofilowany. Praca bez obciążania własnego ciała, dzięki idealnie rozplanowanym elementom. Taca może być z prawej lub lewej strony stolikalekarza, zapewnia optymalne wsparcie podczas każdego zabiegu stomatologicznego. 

 

Higiena przede wszystkim

Unit stomatologiczny KaVo Estetica E50 Life zbudownay został z nastawieniem na maksymalną higienę zabiegów stomatologicznych:

• ciągła oraz intensywna dezynfekcja
• automatyczne przepłukiwanie rękawów ssących
• filtry oraz zawory antyretrakcyjne
• zdejmowalne i sterylizowane newralgiczne elementy unitu
• bezdotykowe uruchamianie lampy operacyjnej

Ochrona bloku wody przed zakażeniami

Blok wodny unitu stomatologicznego z bezpośrednim dopływem wody wodociągowej spełnia wysokie wymagania i normy DVGW. Ponadto stałe odkażanie za pomocą płynu KaVo OXYGENAL zapewnia redukcję wszelkich bakterii i zarazków. Dzięki programowi intensywnej dezynfekcji chroni pacjentów przed mikroorganizmami, które mogą licznie namnażać się w przewodach wodnych unitu szczególnie w okresie przestojów takich jak weekend lub urlop. Program płukania przewodów wodnych zgodnie z normami. KaVo ESTETICA E50 Life posiada standaryzowane i zautomatyzowane płukanie instrumentów przed rozpoczęciem pracy i po każdym pacjencie, spełniając tym samym wysokie, niemieckie normy Instytutu Roberta Kocha.

Funkcja HYDROclean

Dzięki niej użytkownik oszczędza czas na konserwację separatorów amalgamatu i separatorów woda-powietrze. Wystarczy ręcznie uruchomić HYDROclean – automatyczny program czyszczenia systemów oddzielania amalgamatu, odsysania i odpływu zanieczyszczeń w unicie stomatologicznym. Czysta woda niezawodnie rozcieńcza krew i wydzielinę, zapobiegając ich odkładaniu się w systemie ssącym i odpływie z unitu. 

KaVo Estetica E50 Life unit stomatologiczny 4
KaVo Estetica E50 Life unit stomatologiczny 5

Funkcja DEKAmat

Automatyczna dezynfekcja rękawów ssących występująca tylko w połączeniu z zaworem selektywnym do rękawów ssących. Funkcja ta wnosi do gabinetu stomatologicznego nowy standar higieny oraz gwarantuje większe bezpieczeństwo pracy zarówno stomatologowi jak i asyście. 

Wielofunkcyjny sterownik nożny

KaVo ESTETICA E50 LIFE -  teraz sterowanie funkcjami fotela i instrumentów dostępne są z poziomu sterownika nożnego. Jest to olbrzymie ułatwienie dla lekarza stomatologa, który całkowicie może skupić się na wykonywanym zabiegu. Sterownik nożny spełnia również dodatkową funkcję higieniczną ponieważ dzięki niemu zwiększacie Państwo bezpieczeństwo przed zakażeniom krzyżowym. Jeśli chcesz pozbyć się plątaniny kabli pod fotelem stomatologicznym możesz wyposażyc swój unit w bezprzewodowy sterownik nożny.

Montaż rtg DEXIS Focus lub Planmeca ProX na unicie

Nowy adapter jest przeznaczony specjalnie dla montażu na unitach stomatologicznych KaVo, umożliwia łatwy montaż i bardzo stabilne, trwałe pozycjonowanie w pobliżu pacjenta. Aparat RTG jest montownay na wspólnym słupku lampy operacyjnej oraz uchwytu monitora. Daje to nowe możliwości w aranżacji gabinetu stomatologicznego, unit nie musi być już blisko ściany oraz został wyeliminowany problem ze ścianami typu kartongips. 

 

Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
captcha
Nieprawidłowe Captcha Antispam
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17