KaVo uniQa unit stomatologiczny

kavo logo

KaVo uniQa – wyjątkowy tak jak Ty !

Premiera 2022 nowej generacji unitów KaVo. Nowy unit stomatologiczny KaVo uniQa to nie tylko odpowiedź na potrzeby nowoczesnych gabinetów stomatologicznych, ale i coś więcej - coś unikalnego. To jest produkt, który wyznacza nowy standard poprzez projekt, precyzję i zastosowane technologie. uniQa łączy w sobie inteligentne funkcje z wysoką jakością KaVo, ułatwiając codzienne zabiegi i dając przestrzeń do wyrażania swojego stylu i sposobu pracy. Specjalnie przygotowane dla unitu uniQa kolory tapicerek i możliwość zamówienia lakierowania elementów obudów podkreślą Twoją indywidualność. Jest to nowy unit, który firma Promedus Łódź wprowadza do swojej oferty, jako certyfikowany importer KaVo od kilkunastu lat.

Bezkompromisowa personalizacja

Planując swój gabinet lekarze coraz częściej opracowują koncepcję, w której nie tylko wystrój wnętrza, ale i unit stomatologiczny stanowi integralną część projektu. KaVo uniQa symbolizuje wyjątkowość i indywidualność każdego stomatologa – każda osoba jest inna i pracuje w swoim stylu. Unit oferuje elastyczną konfigurację zgodnie z własnymi preferencjami i metodami pracy. Z punktu widzenia zarówno technologicznego jaki i projektowego całość jest po prostu wyjątkowa.

 

KaVo uniQa unit stomatologiczny Promedus 6
KaVo uniQa unit stomatologiczny Promedus 5

Fotel – jeszcze nigdy nie było tak wygodnie

Fotel tworzy jedną piękną bryłę, która daje poczucie komfortu u pacjenta. Ułożenie pacjenta w pozycji Trendelenburga jest wygodne i ergonomiczne, podnóżek przechyla się i podnosi automatycznie, dopasowując się do kąta nachylenia oparcia, dbając jednocześnie o prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Uchylne podłokietniki ułatwiają wsiadanie i dają podparcie podczas zabiegu. Zagłówek regulowany w dwóch płaszczyznach plus obrotowa tapicerka ustawia głowę pacjenta w optymalnej pozycji. Oparcie Progress pozycjonuje pacjenta i zapewnia nieskrępowany dostęp do pola pracy. Udźwig fotela 185 kg.

Korzystaj z pełnej swobody

Unit KaVo uniQa jest elastyczny i dopasuje się do Ciebie. Konstrukcja fotela zapewnia maksymalną ergonomię pracy. Kompaktowy projekt stwarza więcej miejsca na nogi pod fotelem. Szeroki zakres regulacji wysokości daje wręcz nieograniczone możliwości pozycjonowania względem wzrostu lekarza jak i pacjenta: 350 – 830 mm. KaVo uniQa oznacza indywidualność i elastyczność – unit jest dostępny w wersji dla osób leworęcznych i praworęcznych.

Kieruj się swoją intuicją

Nowa konsola daje możliwość szybkiego i intuicyjnego dostępu do wszystkich ważnych funkcji, oszczędzając czas i pozwalając na sprawne przeprowadzanie czynności zabiegowych. Stolik lekarza wyposażony jest w 5 rękawów od góry lub od dołu z możliwością rozbudowy do 6. Dostępna jest także opcja stolika w wersji CART. Długie na 90 cm rękawy oraz kompaktowa budowa stolika dają dużą swobodę prowadzenia zabiegów.

Większy komfort – większa przyjemność z użytkowania

Korzystając ze szklanego, dotykowego wyświetlacza możesz w każdej chwili skorzystać z dowolnej funkcji lub parametru specjalnie zintegrowanych urządzeń. Intuicyjny interfejs daje możliwość łatwego zaprogramowania własnych procedur pracy.

 

KaVo uniQa unit stomatologiczny Promedus 2
KaVo uniQa unit stomatologiczny Promedus 4

Bezpieczeństwo i higiena – połączenie praktycznych i inteligentnych rozwiązań

Procesy czyszczenia KaVo uniQa są bardzo proste, wystarczy odłączyć istotne elementy w celu ich dezynfekcji. Wszystkie powierzchnie są łatwe w czyszczeniu, a płukanie instrumentów, jak również czyszczenie i dezynfekcja rękawów ssących odbywają się automatycznie.
Cały unit został tak zaprojektowany, aby procedury higienizacyjne mogły być przeprowadzone w łatwy i szybki sposób, tak aby zapewnić bezpieczeństwo na wszystkich poziomach.

Czysta radość – drobnoustroje nie mają żadnych szans

Specjalnie zaprojektowany moduł higieny jest wbudowany w blok spluwaczki i pozwala zdezynfekować wnętrze rękawów ssących jak i instrumentów. Cały moduł można poddać termodezynfekcji. Program HYDROclean ułatwia przepłukiwanie wodą separatora amalgamatu, systemów ssących i odprowadzających zanieczyszczenia. Blok wodny spełnia surowe normy DVGW. Zastosowanie preparatu Oxygenal 6 zapewnia ciągłą redukcję drobnoustrojów. Programy higieniczne podpowiadają jak przygotować unit do procedury czyszczenia w indywidualnie ustawianych interwałach czasowych.

Pełna elastyczność – dopasuj unit do siebie

Specjalna funkcjonalność dzięki możliwości integracji funkcji endodontycznych i chirurgicznych. Pakiet endodontyczny oferuje trzy tryby kontroli pilników z rozszerzalną bazą danych pilników. Mikrosilnik chirurgiczny INTRA LUX S600 LED pozwala korzystać z nieograniczonego dostępu do wszystkich funkcji nowoczesnego stomatologicznego urządzenia chirurgicznego w połączeniu z pompą soli fizjologicznej.
System zabiegowy KaVo uniQa automatycznie rozpoznaje zewnętrzne urządzenia podłączone za pomocą USB.

Niemiecka precyzja i jakość KaVo Dental Excellence

Wybierz najnowszy unit stomatologiczny KaVo uniQa - ciesz się niezawodnością i jakością lidera rynku w produkcji unitów stomatologicznych firmy KaVo w każdym detalu.

 

KaVo uniQa unit stomatologiczny Promedus 7
KaVo uniQa unit stomatologiczny Promedus 3

Akcesoria idealnie połączone 

Doskonałe światło to doskonałe leczenie

Lampa KaVoLUX 540 LED stosowana już była w dotychczasowych unitach KaVo. Jej wyjątkowe światło o jasności 15.000 lux zapewnia optymalną widoczność dla doskonałego leczenia nawet w największych zakamarkach. Specjalny tryb COMPOsave spowalnia proces utwardzania kompozytu. Regulacja lampy w kilku osiach pozwala na doskonałe pozycjonowanie. Lampa obsługiwana jest ze stolika lekarza lub bezdotykowo. 

Idealny sterownik nożny

Teraz masz wszystko pod kontrolą bez odrywania rąk od pracy i zmniejszając ryzyko zakażeń krzyżowych. W łatwy sposób możesz sterować wszystkimi funkcjami, zintegrowanymi urządzeniami i systemem CONNECTbase za pomocą stopy. Sterownik jest dostępny również w wersji bezprzewodowej co daje jeszcze bardziej elastyczne możliwości.

Zdjęcia RTG w zasięgu ręki – nie mogło być łatwiej

Instalacja aparatu RTG na słupku lampy daje możliwość przeprowadzenia kompleksowej procedury w obrębie unitu stomatologicznego. Takie rozwiązanie to wysoka precyzja i oszczędność czasu.

Twój asysta Ci podziękuje

Panel asysty wyposażony w intuicyjny interfejs, umożliwiający obsługę funkcji fotela, systemów higienicznych i lampy zabiegowej. Dowolna konfiguracja narzędzi według potrzeb. Zdejmowana tacka na narzędzia zapewnia higienę. Ergonomiczna obsługa dzięki regulowanej wysokości oraz dużemu zakresowi obrotu ramienia.

Instrumenty – zgadzaj się tylko na to, co najlepsze

Łącz poszczególne akcesoria zgodnie z zasadą „mieszaj i dopasowuj”, aby spersonalizować unit i czerpać jak najwięcej przyjemności z pracy. Jeżeli skaler to mocny, ultradźwiękowy PiezoLED lub SONICflex z najszerszą ofertą narzędzi. Jak instrumenty to tylko seria MASTERmatic – najwyższa precyzja i jakość, która nadaje się do wszystkich zastosowań, zapewnia najlepszy obraz i optymalny dostęp do zmian próchniczych.

Komunikacja z pacjentem w zasięgu ręki

Omówienie przypadku i problemu oraz plan leczenia przedstawiony w sposób obrazowy ułatwia podejmowanie decyzji w porozumieniu z pacjentem. KaVo uniQa oferuje kilka możliwości:
• kamera wewnątrzustna ERGOcam One. Zapewnia doskonałe odwzorowanie, doskonałą głębię ostrości i naturalne kolory. Obrazy są wyświetlane bezpośrednio na ekranie unitu dzięki systemowi KaVo CONNECTbase, który tworzy również bazę zapisanych wcześniej obrazów.
KaVo DIAGNOcam Vision Full HD  zapewnia obrazy o wysokiej wartości klinicznej: wewnątrzustne, transiluminacyjne i fluorescencyjne lub w połączeniu dwa lub trzy tryby ekspozycji.
KaVo CONNECT base – nowy innowacyjny system komunikacji z pacjentem, wyświetlanie obrazów wewnątrzustnych na żywo. Wszystkie dane są wyświetlane na szklanym panelu unitu i również z tego miejsca sa zapisywane.

KaVo uniQa unit stomatologiczny Promedus 8

Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
captcha
Nieprawidłowe Captcha Antispam
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17