UV-C STERILON 36W - przenośna lampa bakteriobójcza i wirusobójcza

  • Cena:

    36W  - 590 zł

    kup w sklepie 220px


 

Dezynfekcja bezpośrednia o skuteczności 99.9 %

Lampa wirusobójcza UV-C STERILON 36W przeznaczona jest do dezynfekcji bezpośredniej powierzchni. Wykorzystując światło ultrafioletowe, jest jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z powierzchni wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Wystarczy skierować lampę UV-C bezpośrednio na powierzchnię przez określony czas, aby skutecznie zabijać drobnoustroje. Są tak silne, że nie pozostają również bez szkodliwego wpływu na skórę czy oczy człowieka. Dlatego używając lamp UVC do dezynfekcji należy zachować podstawowe środki bezpieczeństwa tzn. nie wolno znajdować się w zasięgu strumienia świetlnego.

Lampydezynfekcyjne STERILON o mocy - 36W zdezynfekują przestrzeń około 15 m2. Polecane sa do wykorzystania w placówkach służby zdrowia, w sklepach spożywczych, w środkach komunikacji miejskiej i prywatnej, na stacjach benzynowych, w firmach kurierskich, jednostkach administracji publicznej i edukacji, a także do zastosowań prywatnych we własnym domu czy samochodzie. W zależności od odległości od źródła światła, temperatury i wilgotności powietrza przyjmujemy 15 minut jako orientacyjny czas skutecznej dezynfekcji powierzchni.

 

Dezynfekcja lampami UV C bezpośrednia

 

UV-C STERILON - przenośne lampy wirusobójcze, do dezynfekcji

Technologia dezynfekcji UV-C jest znana od prawie stu lat i wykorzystywana jest głównie w medycynie, dezynfekcji wodociagów i innych. W dobie pandemi koronawirusa Covid-19 jej zastosowanie jest dużo szersze i można je stosować jako skuteczna metodę w gabinetach medycznych, stomatologicznych, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, biurach, zakładach pracy, obiektach usługowych, restauracjach, hotelach i innych. Lampa bakteriobójcza UV-C, wykorzystując światło ultrafioletowe o długość fali UV-C: 253,7 nm, są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z powierzchni wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Skuteczność 99,9 %.

Wirusobójcze lampy UV-C STERILON, podobnie jak pozostałe produkty polskiego producenta Lena Lighting, wyróżniają się na rynku bardzo dobrą jakością popartą testami i badaniami laboratoryjnymi. Lampy zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. 

 

Parametry techniczne

•  Typ: jednofunkcyjna o mocy 36W

•  Wymiary: 215x320x95 mm 

•  Waga: 2,2 kg

•  Neutralizacja wirusów, bakteri, grzybów: 99,9 %

•  Powierzchnia naświetlania przy dezynfekcji bezpośredniej:  15 m2 

•  Kolor: obudowa biały

•  Żywotność źródła światła: 9000 h

•  Napięcie zasilające: 240 V

•  Długość fali UV-C: 253,7 nm

•  Stopień szczelności: IP20

•  Przewód zasilający: 5 m

•  Uniwersalny zaczep w komplecie

•  Atesty:  CE, PZH

•  Miejsce produkcji:  Made in Poland

•  Dodatkowe akcesoria opcjonalne: statyw podłogowy lub uchywy uniwersalne do sufitu, ściany, czy innej powierzchni, włącznik on-off

  

 

UV C STERILON logo

 


Galeria zdjęć lampy UV-C STERILON 36W


 

 


Zamów sprzęt albo poproś o wycenę

Zapytaj o produkt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Invalid Input
Invalid Input

(*) pole obowiązkowe

Please let us know your message.
Podaj poprawne zabezpieczenie antyspamowe.
bitmap2

Serwis

sprzętu stomatologicznego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyjmowanie zgłoszeń»

+ 515 200 117

+ 693 444 846

+ 881 576 000

+ 515 155 618

+ 515 155 617

Kontakt

Firma Promedus sp. z o.o. została utworzona w 2005 roku w Łodzi. Czytaj więcej O firmie»

ul. Janosika 135
92-108 Łódź, Poland

Telefon:  + 48 42 678 07 07

Mobile:  + 48 515 200 119

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy: pon.-pt.  9-17